iPhone 12 İşlemcisi A14 Bionic, Performansıyla Dikkat Çekiyor

İPhone 12 modellerine güç verecek Apple A14 Bionic'in ilk test sonuçları gelmeye devam ediyor. Daha önce iPhone 12 Pro Max'in sızdırılan test sonuçlarıyla gündemde olan iPhone 12 işlemcisi A14 Bionic, şimdi Exynos 1000 ve Snapdragon 875 modelleriyle karşılaştırıldı. Başarılı olduğunu da gözlemliyoruz. Aynı zamanda Qualcomm'un yeni nesil işlemcisi, tek çekirdekte 1.159 puan, çok çekirdekte 4.090 puan almayı başarıyor.

Ancak tüm bu veriler bir Geekbench skorundan oluştuğu için işlemciler piyasaya sürüldükten sonra yukarıda belirtilen sayıların değişebileceğini belirtmekte fayda var.

Geekbench performans testinde. Exynos 1000 ve Snapdragon 875 süreçlerini geride bırakmayı başaran iPhone 12 işlemcisi, performansıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Sonuçları genel olarak değerlendirdiğimizde, A14'ün hem Exynos hem de Qualcomm'un yeni nesil amiral gemisi işlemcilerini geride bıraktığı belirtiliyor. Rahatlıkla söyleyebiliriz.

İPhone 12 işlemcisi A14 Bionic, elde ettiği sonuçlarla Snapdragon 875 ve Exynos 1000'i geride bırakmayı başardı.

Geekbench 5'teki test sonuçlarına göre, A14 Bionic tek çekirdekte 1.593 puan ve çok çekirdekte 4.198 puan aldı. ifade edildi. Aynı zamanda Geekbench 5'te yapılan testte yeni nesil işlemcinin temel frekansının 2.99 GHz'de tutulması özellikle vurgulanıyor.

Bunlara da Göz Atın

Google Pixel modelleri nabız ölçebilecek

Google, bu ay Pixel telefonlarda Fit uygulamasına kalp ve solunum hızı monitörleri ekliyor ve bunları gelecekte diğer Android telefonlara da eklemeyi planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.