LG, Fiyatlarını Sır Gibi Sakladığı Amiral Gemisi Televizyon Modelleri G1 ve C1’i Duyurdu

LG, G1 ve C1 adlı üst düzey televizyon modellerini duyurdu. Farklı ekran boyutu seçeneklerine sahip modellerden biri olan G1, farklı dekorasyonlarla uyumlu olabileceği için biraz daha öne çıkıyor. Şirket, televizyonlarının fiyatını gizli tutmaktadır.

Sabah duyurduğu bükülebilir akıllı televizyon modeli ile ses çıkarmayı başaran LG, diğer televizyon modelleriyle birlikte CES 2021'in yıldızlarından biri oldu. Etkinlik kapsamında ikinci kez sahne alan firmanın duyurduğu "G1" ve "C1" isimli akıllı televizyonlar hem ekran boyutları hem de sunduğu özelliklerle canını yakacak gibi görünüyor.

LG tarafından G1 ve C1 olarak adlandırılan televizyonlar, şirketin yeni amiral gemileri. 4. nesil Alpha 9 işlemciye sahip olan televizyon, yapay zeka desteği ile bir televizyondan bekleyebileceğiniz her şeyi sunuyor. 55, 65 veya 77 inç boyutlarıyla tercih edilebilen televizyon, 4K çözünürlük desteği ile kullanıcılara benzersiz bir kalite sunacak gibi görünüyor. C1 isimli televizyona baktığımızda 48, 55, 65, 77 veya 83 inç ekran tercihinin varlığını görüyoruz. Ayrıca, C1 ailesi 4. nesil Alpha 9 işlemcileri kullanır.

LG G1 ayrıca bir tripod standı ile birlikte satın alınabilir. LG G1 serisini C1 serisinden ayıran en önemli fark, G1 serisinin farklı ev dekorasyonlarını da desteklemesi. Bu kapsamda tüketiciler G1 modellerini üç ayaklı stand ile de satın alabilirler. Ayrıca sehpa görevi gören özel bir stand da bu televizyon ile satın alınabilir. C1 ailesini ya kendi ayaklarını kullanarak ya da duvara asmalısınız.

Bunlara da Göz Atın

Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi

ShiftDelete.Net ailesi olarak üst segmentte yer alan Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi ile karşınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.