PlayStation 5 stoklara ne zaman girecek? Cevap geldi

Konsol satışa çıktıktan sonra birçok oyuncu 'PlayStation 5 ne zaman stoka girecek?' Diye soruyor. Sorusunu sormaya başladı. Oyuncuları memnun edecek bir haber geldi. İddiaya göre en büyük üçüncü PlayStation 5 sevkiyatı çok yakında yapılacak. Bu, oyuncuların yeni konsola erişebileceği anlamına gelir. Satışa çıktığı ilk günden itibaren oyuncuların ilgisini çeken konsol karaborsaya düştü. Karaborsada yüksek fiyatlarla satılan konsol, oyuncular için ulaşılamaz bir hedef haline geldi. Ancak konsol üreticisi Sony, yeni sevkiyatlar yaparak oyuncuları memnun etmeyi hedefliyor.
PlayStation Plus Ocak 2021 ücretsiz oyunlar duyuruldu
PlayStation 5 hisse senedi durumu
Sony'nin en gelişmiş konsolu yeni yılda daha fazla oyuncuya ulaşacak. COVID-19 salgını nedeniyle üretimi sınırlı olan konsol 7 Ocak'tan itibaren en büyük üçüncü sevkiyatla mağazalara teslim edilecek. 7 Ocak tarihleri arasında yapıldığı belirtilen üçüncü sevkiyat için kesin ülke bilgisi bulunmuyor ve 12 Ocak. Ancak iddialara göre Avrupa Birliği ve diğer Avrupa ülkeleri bu sevkiyattan büyük bir stok elde edecek. Oyunların da aynı tarihlerde sevk edileceği ve konsollarla satışa çıkacağı belirtildi. Böylelikle merak edilen PlayStation oyuncusu yaklaşık 5 hisse senedini de cevapladı.

PlayStation 5 Türkiye'de hisse senetleri ne zaman gelecek?
Avrupa Birliği için gelen bilgiler öne çıkmış ve diğer Avrupa ülkeleri yukarıda belirtmişlerdir. Ancak sızıntılarda tam ülke adı belirtilmemiştir. Bu hem Türkiye'ye hem de diğer ülkeler için kesin tarihi belirleyememeye neden oldu. Ancak beklentiler, konsolun 7 Ocak – 12 Ocak tarihleri arasında stoklarda kalacağı yönünde. Öte yandan konsolun sınırlı stokuna rağmen 4 haftada 3,4 milyon adet sattığı belirtiliyor. Bu konsola olan ilgiyi gösterir.

Bunlara da Göz Atın

Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Rekoru Kıran Valheim, Dünyanın En Çok Oynanan 2. Oyunu Oldu

Valheim, eşzamanlı oyuncu sayısında yeni bir rekor kırdı. 502 bin oyuncuya ulaşan Valheim, dünyanın en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.