Bilal Erdoğan: ‘Herkes Bir Playstation’ı Olsun İster Ama Herkesin Alabileceği Şeyler Değil’

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, “Herkes bir playstation olsun istiyor. Ancak bu herkesin satın alabileceği bir şey değil. Bilal Erdoğan, İstanbul Marmaracık tesislerinde düzenlenen geleneksel spor temalı Marmaracık Gençlik Kampı'na katıldı. Erdoğan, teknolojik ürünleri tanıtan Shift Delete web sitesinin kurucusu Hakkı Alkan'ın programına katıldı ve teknoloji ile ilgili soruları yanıtladı.

Erdoğan, "Cep telefonunuzda hangi uygulamalar var?" Sorusuna cevap verdi.

"Mesajlaşma uygulaması olarak Bip ve Signal WhatsApp kullanmıyorum, herkesin erişebilmesini sağlıyor. Hala SMS kullanıyorum. Google'ın çeviri uygulamasını kullanıyorum. Japonya'ya gittiğinizde, doğrudan resimden çeviri yapıyor. Bir tarif var Airbnb var, yurtdışına birkaç kez gittiğimde kullandım.Ve İtalyancamı unutmamak için.E-pulse uygulaması var.Müzik için Fizy'yi kullanıyorum.Sen var, salgın zamanında indirdim . ”

Erdoğan,“ Gençlerin en büyük sorunu nedir? ”“ Gençlerin sorunu ne olacak, ne iş yapacağım, ne tür bir eşim olacak, nerede yaşayacağım, gelirim ne olacak? Lise tarafında ol, üniversite tarafında böyle şeyler olduğunu düşünüyorum. ”Erdoğan,“ Herkes bir playstation olsun istiyor. Ama herkesin satın alabileceği bir şey değiller. Her eve akıllı telefonlar geldi, ucuz tabletler üretildi, Milli Eğitimin tablet kampanyası yapıldı. Evimize bulaşık makinesinin geldiğini hatırlıyorum, büyük bir olaydı. bulaşık makineleri, çamaşır makineleri değil, diğer şeyler… Buradaki kilit nokta, içine teknolojik bir ürün koyabilmemiz. "

Bunlara da Göz Atın

Almanya ve İtalya’nın Kullanmadığı Milyonlarca Doz Korona Aşısını Stokladığı İddia Edildi

Alman Bild dergisi, Saksonya eyaletine gönderilen 105 bin aşının 90 bininin henüz kullanılmadığını yazdı. İtalya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.