MSI, RTX 30 Sea Hawk modellerini görücüye çıkardı

MSI, sıvı soğutmalı RTX 30 Sea Hawk modellerini piyasaya sürdü. Daha önce kullanıcılarına sıvı soğutmalı ekran kartları sunan MSI, direkt sıvı soğutmalı yeni modellerini tanıttı. Üretilen modellerin NVIDIA GeForce RTX 3080 ve RTX 3090 olduğu belirtiliyor.

Bilgisayar tutkunlarının ilgisini çeken sıvı soğutmalı donanım, daha düşük sıcaklıklarda yüksek performans bekleyen kullanıcılar tarafından kullanılıyor. Performansı ile kullanıcıların ve özellikle oyuncuların merakını çeken modellerin likit soğutma ile satış rakamlarına nasıl ulaşacağı da merak ediliyor.
Nvidia hisse senedi sorunları hakkında açıklama yaptı
MSI RTX 30 Sea Hawk kullanıcıların beğenisine sunuldu
AIO Sıvı Soğutma özelliği ile gelen grafik kartları harici bir fana soğutulur. sahip olarak kullanıcıların önünde görünecek. Modele ait görseller incelendiğinde model üzerinde bir fan ve ayrıca çift fan bulunmaktadır. Bu ayrı kurulumdaki fanın bilgisayar kasasına monte edilmesi gerekir.

MSI RTX 30 Sea Hawk serisinin özelliklerine bakıldığında alüminyum radyatör kendini gösteriyor. Ancak modellerde VRAM'ları soğutmak için işlem ünitesi ve mikro kanat ve bakır taban ile donatılmış pompaya sahip olduğu bildiriliyor. VRAM'ler için modellerde özel soğutma fanlarının bulunduğu da belirtiliyor.

Modelleri soğutacak sıvı ile radyatörler için 2 adet 120 mm'lik fan bulunduğu belirtiliyor. 35 dB olduğu bildirilen fanların daha fazla hava basıncı sağlayan MSI Torx Fan 4.0'a sahip olduğu bildirildi.

Modellerin fiyatı ve ne zaman satışa çıkacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak modellerin 2021 yılının ilk çeyreğinde satışa çıkması bekleniyor.

Bunlara da Göz Atın

Ripple rekor kırdı, yüzde 50’den fazla değer kazandı

Ripple bugün öğleden sonra rekorunu kırdı. Piyasada Altcoin olarak bilinen sanal para, gün içerisinde yüzde 50'nin üzerinde değer kazandı ve Twitter'da gündem oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.