MediaMarkt Startup Challenge’20 Başvuruları 2 Hafta Uzatıldı

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi olan “MediaMarkt Startup Challenge” projesinin üçüncü dönemi başvuruları sona ererken, girişimcilerden gelen yoğun talep süresi uzattı. Bu kapsamda perakende dünyasında fark yaratan ve dönüşen uygulamalar Girişimciler 25 Eylül’e kadar başvurularını yapabilecekler. Başvurular mediamarktstartupchallenge.com üzerinden yapılacak.

MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde ilk üç proje çok cazip ödüller bekliyor. Münih’te gerçekleştirilecek olan Tak ve Çalıştır Retailtech Hub hızlandırma programına katılmanın yanı sıra; Girişimciler için kurumsal ortaklıklar sunan hızlandırma programına katılma hakkı, Silikon Vadisi’nin en aktif yatırımcılarından biri olan Tak ve Çalıştır’ın girişimci ağına dahil olma fırsatına sahip olacak. İkinci proje MediaMarkt mağazalarında pilot uygulama ve çözümlerini Category Merchandising Association’a sunma fırsatı bulacak; Üçüncüsü olacak proje, MediaMarkt mağazalarında da pilot uygulama fırsatı bulacak.

Bu kapsamda dijitalleşmeyi iş süreçlerine uyarlayabilen ve perakende sektörüne yönelik çözümler geliştirebilen projeler arasında, 20 Ekim’de dijital olarak gerçekleştirilecek MediaMarkt Startup Challenge Day’de, istenilen kriterleri karşılayan 10 proje uzman jüriye sunulacak. . sunumu yapacak.

Avrupa’da başlangıç projeleri uygulama fırsatı

MediaMarkt Türkiye’nin gerçekleştirdiği ve 11 Eylül’de sona erecek olan, normal şartlarda MediaMarkt Startup Challenge’20’N’nin son teslim tarihi talep üzerine iki hafta uzatıldı. Buna göre perakendeyi yeniden şekillendirecek girişimcileri bir araya getirmeyi hedefleyen proje için başvurular mediamarktstartupchallenge.com üzerinden 25 Eylül’e kadar devam edecek. 20 Ekim’de dijital platformlarda canlı olarak gerçekleştirilecek. Kazananlar, 20 Ekim’de dijital platformda düzenlenecek bir etkinlikle canlı olarak duyurulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.