Erdoğan’dan Kongreye Katılanlara Teşekkür: ‘Salgına Rağmen Salonları Tıklım Tıklım Doldurdunuz’

AKP'nin Adana, Antalya, Bursa ve Muğla il kongrelerine canlı bağlantıyla katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgına rağmen kongre salonlarını dolduran parti üyelerine teşekkür etti. CHP'den istifa eden milletvekilleri hakkında konuşan Erdoğan, "CHP ayaklarına dokunursa AK Parti'den anlar. AK Parti'yi iç çatışmalardan sorumlu tutmak küstahtır.

Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları Haftanın başında Adana, Antalya, Bursa ve Muğla'da bu salgına rağmen salonların kalabalık olmasını sağladığınız için çok teşekkür ederiz Siyasette varlığını parti içi isyanlara borçlu olanlar sohbetlerimizi sindiremezler. .

Partilerindeki istifalar nedeniyle bizi sorguluyor, terör örgütünün uzantılarıyla ilişkilerini sorgulamak yerine AK Parti'yi hedef alıyorlar, eğer birine sorarsan Atatürk'ün partisi arasında bir ilişki olmayacak der. ve Kılıçdaroğlu'nun partisinin isim benzerliği dışında CHP ayaklarına dokunursa AK Parti'den anlıyor. Parti içi çatışmalardan AK Parti'yi sorumlu tutmak utanmazdır, siyasi bir küstahlıktır. ry CHP yönetiminden memnun. Her hafta potu kıran CHP liderinden de memnunuz. Endişemiz ülkemiz adına. 'Gazi'nin güveni' diyerek CHP'ye oy veren vatandaşlarımız adına üzgünüz. Külliyeye giden CHP'liler yalanlarıyla gündemi meşgul etti. Tüm bu yalanların CHP Genel Merkezi'nde üretildiği ortaya çıktı. Artık partideki istifaları bizden biliyorlar.

Bizler tesadüflerle, çıkarlarla ve hesaplamalarla değil, ortak hayallerle bir araya getirilmiş insanlarız.

Bunlara da Göz Atın

Almanya ve İtalya’nın Kullanmadığı Milyonlarca Doz Korona Aşısını Stokladığı İddia Edildi

Alman Bild dergisi, Saksonya eyaletine gönderilen 105 bin aşının 90 bininin henüz kullanılmadığını yazdı. İtalya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.