Marvel Sinematik Evreni’nde Yer Alacak Olan Blade’in Senaristi Ortaya Çıktı

Marvel Sinematik Evreni'nde yer alacağı açıklanan Marvel dünyasının vampir avcısı karakteri Blade'in senaryosunu kimin yazacağı belli oldu. Buna göre daha önce Watchmen'de çalışan Stacy Osei-Kuffour filmin senaristi olacak.

Marvel Sinematik Evreni'nin 4. aşaması birkaç yıl önce duyurulmuştu. Bu açıklamaya göre Black Widow ve Enternals filmleri 2020'de vizyona girecek. Bu filmler salgın nedeniyle gözden kayboldu ve 2021'e ertelendi.

Bir de duyurulan ancak 4. etapta yer almayacak bir film daha var:Blade. Daha önce Wesley Snapes ile birlikte izlediğimiz Blade, Oscar ödüllü oyuncu Mahershala Ali tarafından canlandırılacak. Henüz vizyon tarihi belli olmayan filmin senaryosunu kimin yazacağı belli oldu.

Blade'in senaristi Stacy Osei-Kuffour olacak

Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Stacy Osei-Kuffour, Blade'in hikayesini Marvel evreninde yazacak. Stacy Osei-Kuffour daha önce Watchmen, Hunter, PEN15 ve Run gibi dizilerin yazarlarında yer alan isimlerden biridir.

) senaryoyu yazdı. Bir de onun yazdığı Binti adında bir TV filmi var ama hakkında henüz bir bilgi bulunamadı.

(Blade Trinity)

Marv Wolfman tarafından yazılan ve Gene Colan tarafından çizilen Blade, ilk olarak 1973 yılında okuyucuların karşısına çıktı. İlk olarak yardımcı karakter olarak ortaya çıkan Blade, daha sonra kahramanı olduğu çizgi romanlara sahip oldu.

Bunlara da Göz Atın

Godzilla vs Kong’un Yönetmeni: Filmde Mutlaka Bir Kazanan Olacak

Godzilla-Kong çekilişi beklentisinin aksine filmde kesinlikle bir tarafın kazanacağı belirtilmişti. Koronavirüs salgınının film endüstrisini vurduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.