Marvel’ın yeni belgesel filmi “Behind the Mask” duyuruldu

Marvel Cinematic Universe, son dönemlerde sinema sektörünün kesinlikle en büyük markası. Aynı şekilde birçok izleyicinin hayatına bir şekilde girmiştir. Bu kadar büyük bir markaya sahip olmak ve bu markayı sadece film ve dizilerle değil belgesellerle de daha yakından tanımak güzel bir durum. Marvel'ın duyurduğu yeni yapım, bu evrenin geçmişini daha iyi tanımamızı da sağlayacak. Maskenin Arkasında geçtiğimiz saatlerde duyurulan yeni Marvel belgeselinin adı olacak. 12 Şubat'ta Disney + 'da yayınlanacak olan bu belgesel, en ikonik süper kahramanların arkasındaki isme odaklanacak.

Maskenin ardı; Black Panther, Miles Morales, Ms. Marvel, Luke Cage, X-Men ve Captain Marvel gibi karakterlerin yükselişinin arkasındaki yazarlar ve sanatçılar da dahil olmak üzere Marvel'ın 80 yıllık mirasından isimleri öne çıkaracak. Michael Jacobs, Tarmac Creative ile birlikte Marvel New Media tarafından üretilen Behind the Mask'ın yönetmenidir. Joe Quesada, Shane Rahmani, Stephen Wacker, John Cerilli, Harry Go ve Sarah Amos yönetici yapımcılar.

Bunlara da Göz Atın

Godzilla vs Kong’un Yönetmeni: Filmde Mutlaka Bir Kazanan Olacak

Godzilla-Kong çekilişi beklentisinin aksine filmde kesinlikle bir tarafın kazanacağı belirtilmişti. Koronavirüs salgınının film endüstrisini vurduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.