Ripple rekor kırdı, yüzde 50’den fazla değer kazandı

Kripto para birimleri büyümeye ve kendilerine bir isim vermeye devam ediyor. Gün geçtikçe ilgi odağı haline gelen sanal para birimleri, her saniye değişen piyasa değerleri ile dikkat çekiyor. Bu duruma örnek olarak büyüme aşamasında olan Ripple, son 24 saatte bir rekor kırdı. Piyasada Altcoin olarak bilinen sanal para, 24 saat içinde yüzde 50'nin üzerinde değer kazanarak Twitter'da gündem oldu.
Elon Musk 'kaçınılmaz' dedi ve profiline Bitcoin ekledi
Ripple, değerine değer katmaya devam ediyor
Kripto para kavramı Dünyada olduğu gibi ülkemizde de herkes tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Pek çok para biriminin bulunduğu kripto piyasasının en ilgi çekici coinleri arasında yer alan Ripple, Bitcoin'den sonra sıklıkla adından söz ettirmeye devam ediyor. Piyasada altcoin olarak adlandırılan sanal para, gün içerisinde rekor bir sıçrama ile ilgi odağı oldu.

Değeri yüzde 50'nin üzerinde artan Ripple, son 24 saatte değerini 3 TL'den 5 liraya taşımayı başardı, sanal birim akşam saatlerine doğru düştü. geçti. Satın al

Cryptocurrency Ripple, saat 17:00 civarında 3.5 TL'den işlem görüyor. Gelecekte sanal paranın nasıl olacağı belirsizliğini koruyor

Ripple ile ilgili önemli Tweetlerden bazıları şunlardır;

https:// twitter. com / AlparslanNiyaz6 / durum / 1356205796795834370?S=20

& nbsp;

Bunlara da Göz Atın

Google Pixel modelleri nabız ölçebilecek

Google, bu ay Pixel telefonlarda Fit uygulamasına kalp ve solunum hızı monitörleri ekliyor ve bunları gelecekte diğer Android telefonlara da eklemeyi planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.