Trump: ‘Üstünlüğüm Sihirli Şekilde Kayboldu’

ABD Başkanı ve Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump, dün akşam birçok önemli devletin önüne geçtiğinde, üstünlüğünün "sürpriz oy yığınlarını sayarken sihirli bir şekilde ortadan kalktığını" söyledi. ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda, "Dün gece, çoğu demokratlar tarafından yönetilen büyük devletlerin önündeydim" dedi ve ekledi:"Ama sonra sürpriz oy yığınları arttıkça sihirli bir şekilde birer birer ortadan kayboldular. sayıldı. ÇOK garip ve 'anketçiler' tarih yazarak tamamen yanlıştı. ”

Dün gece çoğu önemli eyalette, Demokrat neredeyse her durumda, çoğu zaman sağlam bir şekilde liderlik ediyordum. Sonra, teker teker, sürpriz oy pusulaları sayılırken sihirli bir şekilde ortadan kaybolmaya başladılar. ÇOK STRANGE ve “anketçiler” bunu tamamen ve tarihsel olarak yanlış anladı! – Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 4 Kasım 2020

İkinci gönderisinde Trump, ikinci gönderisi, "Nasıl oluyor da postayla oy kullanan yığınları saydıklarında, oylar yıkıcı oluyor?" diye sordu.

Bunlara da Göz Atın

Almanya ve İtalya’nın Kullanmadığı Milyonlarca Doz Korona Aşısını Stokladığı İddia Edildi

Alman Bild dergisi, Saksonya eyaletine gönderilen 105 bin aşının 90 bininin henüz kullanılmadığını yazdı. İtalya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.