Xiaomi 1500$’lık telefonlara hazırlanıyor

Bir zamanlar müşterilerine 700 dolardan fazla akıllı telefon sunmayacağını açıklayan Çinli teknoloji devi Xiaomi, daha sonra Redmi ve Poco gibi markalara ayrıldı ve zaman zaman pahalı amiral gemilerini piyasaya sürdü. Şirket şu anda 1500 $ limitini test ediyor.

Xiaomi CEO'su Lei Jun, sosyal medya hesabından bir nabız attı. Ünlü isim 1500 dolarlık bir akıllı telefon alıp alamayacaklarını ve böyle bir telefondan ne beklediklerini sordu. Bu paylaşım, firmanın fiyat çıtasını yükselteceği yorumlarına yol açtı. Şu anda piyasada bulunan birçok amiral gemisi, en iyi konfigürasyonda 1300 $ seviyesine yaklaştı veya aştı. Yani piyasa artık bu artışlara alışmış durumda. Xiaomi'nin ne tür bir model sunacağı şu anda bilinmiyor ancak ürün portföyüne baktığımızda Mi MIX tarzı veya katlanabilir konseptli bir akıllı telefon görebiliyoruz. Çünkü böyle bir fiyat etiketi standart Mi veya Mi Note serisinde hoş karşılanmayacaktır.

Bunlara da Göz Atın

Lenovo K13’ün teknik özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı

Lenovo, yakında K12 akıllı telefonunun bir devamı yayınlayacak. Piyasaya sürülmeden önce Lenovo K13'ün teknik özellikleri ve görselleri internete sızdırılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.