Disney+’ın yeni Star Wars dizisi Obi-Wan’ın oyuncu kadrosu belli oldu

The Mandalorian dizisinin Disney + 'da yayınlanmasının ardından yine hayranlarını heyecanlandıran Disney, Obi-Wan dizisinin müjdesini vererek bizleri bir kez daha heyecanlandırdı. Star Wars tarafında en çok beklenen yapımlardan biri olan Obi-Wan'ın oyuncu kadrosu da geçtiğimiz günlerde belli oldu.

Açıklanan oyuncu kadrosunun dışında hikaye olarak küçük bir detay paylaşıldı. Açıklamaya göre Obi-Wan dizisi, Sith'in İntikamı filminden tam 10 yıl sonra gerçekleşecek. Dizinin çekimleri de Nisan 2021'de başlayacak.

Açıklanan oyuncu kadrosuna baktığımız başrol oyuncusu Ewan McGregor dışında daha önce duyurulan Hayden Christensen'i de görüyoruz. Bu iki oyuncu dışındaki oyunculara baktığımızda Hızlı ve Öfkeli dizilerinden tanınan Sung Kang, başarılı oyuncu Kumail Nanjiani ve çok daha fazlasını görüyoruz. Açıklanan oyuncu kadrosunu görseliyle aşağıda bulabilirsiniz. Maalesef şu anda dizinin yayın tarihi yok. Yayınlandığında Disney + 'a özel olacak.

Bunlara da Göz Atın

Harry Potter Filmlerinde Es Geçilen Talihsiz Yaratık ‘Şahgaga’ Kitaplarda Nasıl Anlatıldı?

Harry Potter serisinin sevilen yaratıklarından biri olan Buckbeak hakkında özellikle filmlerde çok fazla bilgi alamıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.