Samsung Galaxy Note 21 gelecek mi? İlk bilgiler

Samsung Galaxy Note 20 serisinin ortaya çıkmasının ardından sahne arkasında dolaşan Note serisinin ortadan kalkacağı söylentileri için ilk bilgiler Samsung'a yakın kaynaklardan geldi. Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre S-Pen'in Galaxy S21 Ultra'ya gelmesi bekleniyor. Bu beklentinin Note serisinin ölümüne neden olabileceği düşünüldü. Peki Samsung Galaxy Note 21 geliyor mu?
Samsung Galaxy Note 21 serisi piyasaya çıkabilir
Galaxy Note serisi ile amiral gemisi telefon pazarında fark yaratan Samsung'un uzun süredir S serisi odaklı bir strateji planladığı konuşuldu. Özellikle batarya sorunu nedeniyle kesilmesi gereken Note 7 ile başarılı serilerin ömrü kısalmaya başladı. Ancak sonrasında piyasaya sürülen Note serisi ve son olarak Galaxy Note 20 serisi aslında tüketicilerin kafasındaki bu olumsuz algıyı ortadan kaldırdı.
Asaas
Çinli blog IT Home'un The Korea Herald gazetesine dayanan bilgiye göre, Samsung Samsung'un S21'ine yakın kaynaklar Ultra için S-Pen hazırlık aşamasında olduğunu doğruladı. Ancak şirket, en az önümüzdeki yıl 2021 için Galaxy Note 21 serisi için hazırlıklara başladı.

Amiral gemisi telefonun özellikleri şimdilik netlik kazanmasa da Note 21 serisi, Exynos 2100 ve Snapdragon 875 gibi amiral gemisi işlemcilerle karşımıza çıkacak. Samsung Note için 21 serisi amiral gemisinin son serisi olabilir. Bununla ilgili henüz kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte, Samsung'un Note serisini bitirmek için hazırlık yaptığı artık kesin.

Samsung'un efsanevi amiral gemisi serisi Samsung Galaxy Note 21 serisi ile sona erecek mi sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bunlara da Göz Atın

Huawei Mate X2’nin Farklı Parçaları İçin Tamir Ücretleri Açıklandı

Huawei, yeni katlanabilir akıllı telefonu Mate X2'nin farklı parçaları için onarım ücretlerini açıkladı. Buna göre, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.