Tesla, Model 3 için bir takım yeni özellikler sunuyor

Tesla, Model 3 yenilendi. Bir dizi gelişmiş özelliğe sahip olacak olan Model 3'ün yeni sürümüne ek olarak, tüm araçlarda menzilinde de artış olacak.
Tesla & # 8217; ya & # 8216; ekran & # 8217; şok:158 bin aracı geri çağıracak
Tesla, tüm araçların yanı sıra Model 3'ün menzilini artırıyor
Tesla, yeni kolaylık, yeni teknoloji ve performans özelliklerinin yanı sıra yolcular için üç yeni oyun da dahil olmak üzere Model 3 otomobil için bir dizi yükseltme sunuyor. Aralık 2020'nin en çok satan yeni otomobili olan Model 3, soğuk hava verimliliğini artırmak için bir ısı pompasına, iki kablosuz şarj pedi bulunan yeni bir orta konsola, iki yeni USB-C portuna ve yeni bir versiyona sahip. Sürgülü kapaklı olacaktır.

İç mekanda yapılan güncellemelerde eşik plakaları, direksiyon simidi ve kaydırma tekerlekleri için mat siyah malzeme kullanılmış. Ayrıca yerine oturan güneşlikler de yeni modelde öne çıkan detaylar arasında yer alıyor.

2021 Model 3'ün dış cephesine baktığımızda daha önce kullanılan kromun yerini alan mat siyah metal kapı kolları ve pencere kaplamaları var. Ek olarak, Yeni Model 3, yeni 20 inç alaşım jant seçeneğiyle birlikte Performance modeli için ayrılmış "Uberturbine" adını taşıyor.

Ayrıca Tesla'nın akıllı telefon uygulaması ve aracın dokunmatik ekranlı elektrikli bagaj kapağı bulunuyor.

Araç prize takılı olmasa bile planlanan bir yolculuktan önce pili ön koşullandırma yeteneğini, bilgi-eğlence sistemindeki Spotify uygulamasında iyileştirmeleri, Başlatma Modundaki iyileştirmeleri ve bir PIN kodu özelliğini içerir. Torpido gözü için yeni bir koruma da var. Son olarak Tesla, dokunmatik ekranda oynanabilen üç yeni oyun çıkardı. Bu oyunlar "The Battle of Polytopia", "Cat Quest" ve "Solitaire" olarak öne çıkıyor.

& nbsp;

& nbsp;

Bunlara da Göz Atın

Google Pixel modelleri nabız ölçebilecek

Google, bu ay Pixel telefonlarda Fit uygulamasına kalp ve solunum hızı monitörleri ekliyor ve bunları gelecekte diğer Android telefonlara da eklemeyi planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.