Windows 10 Pano İçeriği, SwiftKey ile Senkronize Çalışacak

Test aşamasında olan yeni özellik ile Windows 10 ve Android cihazlar arasında metin alışverişi çok daha kolay hale geliyor.

Microsoft, pano içeriklerinin kopyalanma ve Windows 10'a yapıştırılma şeklini değiştirecek çok popüler SwiftKey mobil klavye uygulaması için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Win + V klavye kısayolu kullanılarak erişilebilen Cloud Clipboard, size metin ve görüntülerin geçmişini getiriyor önceden kopyalandı. Ayrıca, sık kullanılan içeriği sabitlemenize ve bunları Windows cihazlarınız arasında senkronize etmenize olanak tanır.

Ek olarak, bir pano geçmişinde kopyalanan metinler, resimler ve HTML kodları, aynı Microsoft hesabında oturum açmış tüm Windows cihazlarıyla paylaşılır. Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesi ile Microsoft, Windows 10 sistemlerine "Cloud Clipboard" desteğini ekledi. İki yıl sonra aynı deneyim Microsoft'un SwiftKey uygulamasına da gelecektir.

Yazılım devi şu anda Android için SwiftKey beta sürümünde "Pano geçmişini bulut ile senkronize et" adlı yeni bir seçeneği test ediyor. Özelliğin açıklaması "Diğer cihazlarınızdan metinleri kopyalayıp yapıştırın. Microsoft, bu özellik açıldığında Windows cihazlarınız arasında senkronize edilmek üzere pano verilerinizi alır. "Örnek olarak, Bulut Pano desteği SwiftKey'e geldikten sonra, Android telefonunuzdaki bir cümleyi kopyalayabilir ve ona Windows 10'un pano geçmişinden erişebilirsiniz. Aynı şekilde, Windows pano içeriğinizi SwiftKey ile senkronize edebilir ve Android cihazınızdaki panoya erişebilirsiniz. . Dolayısıyla, telefonunuzdaki bir metni veya URL'yi kopyaladığınızda, bu URL'yi birkaç saniye içinde bilgisayarınızdaki tarayıcıya yapıştırabilirsiniz.

Windows 10 Telefonunuz uygulaması cihazlar arası kopyalama ve yapıştırma desteği sundu, ancak şunu belirtelim Bu özelliğin şu anda belirli Samsung telefonlarına özel olduğunu ve yeni desteğin iOS platformuna gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

Bunlara da Göz Atın

RX 6700 XT, 6800 XT ve 6900 XT Özellikleri Newegg Insider’da Listelendi

Newegg alışveriş sitesi ile bağlantılı blog gönderisinde yeni RDNA 2 tabanlı RX 6000 serisi kartların özellikleri paylaşıldı. Küresel ölçekte sevkiyat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.