Beyaz Eşyada Yüzde 20 İndirim MediaMarkt’ta

Avrupa'nın bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt açık çağrı, Türkiye'deki teknoloji hayranları için özel fırsatlarla dolu bir kampanya başlatıyor. Sadece MediaMarkt CLUB üyelerine özel olacak kampanya kapsamında, tüm beyaz eşya kategorisinde iki veya daha fazla ürün alan tüketicilere yüzde 20 indirim sunuluyor. Kampanya; çamaşır, bulaşık ve kurutma makineleri, buzdolapları, derin dondurucular, mikrodalga fırın ve ocaklı fırınlar 25 Ekim'e kadar devam edecek.

ev aletleri, telefonlar, elektrikli ev aletleri, bilgisayarlar ve televizyonlara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan MediaMarkt, Türkiye'nin en büyük satış alanına sahip elektronik perakendecisi içinde beyaz eşya kategorisinde büyük bir kampanya başlatıyor. . Beyaz eşya kategorisindeki tüm ürünleri içeren ve MediaMarkt CLUB üyelerine sunulan kampanyada, tüketicilerin satın alacağı 2 veya daha fazla ürüne net yüzde 20 indirim uygulanacak. MediaMarkt kampanyası 25 Ekim'e kadar devam edecek Türkiye başta mutfaklar olmak üzere birçok temel ihtiyacı olan tüketici elektronik ürünleri için önemli fırsatlar sunmayı hedefliyor. İndirim kapsamına giren ürün kategorileri

kampanya izler; çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutucular, buzdolapları, derin dondurucular, mikrodalga fırınlar ve ocak fırınları. MediaMarkt MediaMarkt mağazaları ve Türkiye kampanyası mediamarkt.com.tr'de başladı.

kampanya bağlantısı:https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/club-beyaz-esya-firsatlari.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.