Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisine 20 yeni oyuncu katıldı

Amazon'un merakla beklenen Yüzüklerin Efendisi serisi şekillenmeye devam ediyor. Variety'de yer alan habere göre bugün dizinin kadrosuna 20 yeni isim katıldı. Yeni katılan oyuncular, daha önce duyurulan dizinin oyuncuları gibi genellikle bilinmeyen isimlerden oluşuyor.

Cynthia Addai-Robinson (Güç), Maxim Baldry (Yıllar ve Yıllar), Ian Blackburn, Kip Chapman (Gölün Tepesi), stand-up komedyeni Anthony Crum, Maxine Cunliffe (Power Rangers Megaforce), Trystan Gravelle (The Terror), komedi oyuncusu Sir Lenny Henry (Broadchurch), Soitha Jayasundera (Midsomer Cinayetleri), Fabian McCallum (Sen, Ben ve Kıyamet), Simon Merrells (Knightfall), Geoff Morrell (Gölün Tepesi). Peter Mullan (Ozark), Lloyd Owen (Apollo 18), Augustus Prew (Pure Genius), Peter Tait (Peter Jackson'ın Return of the King'deki küçük rolü), Alex Tarrant (Filthy Rich), Leon Wadham (Under the Mountain), Benjamin Walker (Jessica Jones) ve Sara Zwangobani (Utanç). Dramada duyurulan oyuncuları hangi rollerde göreceğimiz şu an net değil. Amazon'un bu yılın başlarında duyurduğu ana oyuncu kadrosunun rolleri de açıklanmadı. Sadece Morfydd Clark'ın genç Galadriel'i canlandıracağını biliyoruz. Bunun dışında dizide göreceğimiz karakterler genel olarak gizemlerini korumaya devam ediyor. Yüzüklerin Efendisi dizisinin çekimleri şu anda Yeni Zelanda'da. Çekimler ilk olarak bu yılın başlarında başladı, ancak pandemi nedeniyle uzun süre ertelenmesi gerekiyordu. Pandemi öncesi yapılan haberlerde dizinin 2021 olarak yayınlanabileceği söylendi ama tabii şu an için planlar değişmiş olabilir. 2021 yılının sonlarında veya 2022 civarında başlayacağını tahmin edebiliriz. Amazon'un Yüzüklerin Efendisi projesi 1 milyar dolarlık bütçeyle tarihin en pahalı dizisi olacak. Şu anda dizinin konusu hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz. Şimdiye kadar açıklanan tek şey dizinin İkinci Çağ'da yer alacağıdır. Filmlerden binlerce yıl önce geçecek olan dizi Amazon'un sözleriyle "Orta Dünya'nın daha önce hiç görülmemiş hikayelerini" anlatacak. Amazon ayrıca ikinci sezonunu da onayladı.

Bunlara da Göz Atın

Godzilla vs Kong’un Yönetmeni: Filmde Mutlaka Bir Kazanan Olacak

Godzilla-Kong çekilişi beklentisinin aksine filmde kesinlikle bir tarafın kazanacağı belirtilmişti. Koronavirüs salgınının film endüstrisini vurduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.