FromSoftware ve George R.R. Martin’in oyunu Elden Ring, 2021 yılında çıkabilir

Bandai Namco tarafından yayınlanan ve FromSoftware tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu Elden Ring'in gelecek yıl piyasaya sürülmesi düşünülüyor.

Oyunun E3 2019'da duyurulmasından bu yana oyun hakkında neredeyse hiçbir şey öğrenmedik. Geçtiğimiz ay FromSoftware, oyunu geliştirmeye devam ettiklerini ve heyecanlandıklarını, birkaç gün sonra Phil Spencer oyunun Hidetaka olacağını söyledi. Miyazaki'nin en iyi oyunu. Bir takipçi, oyun endüstrisinde yer alan Lance McDonald'a oyunun Mart ayında çıkıp çıkmayacağını sordu ve cevabı şu oldu:"Mart ayında çıkacağını sanmıyorum, olsaydı, hakkında daha çok şey bilirdim. oyun, ancak 2021'de çıkacağını düşünüyorum. " Oyunun 2021'de tekrar çıkacağı ancak salgın nedeniyle ertelenebileceği söylendi. Tabii bunların sadece söylenti olduğunu size hatırlatalım. Ancak burada en önemli nokta, oyunun geliştirme aşaması bu kadar ilerlediyse bir sonraki The Game Awards etkinliğinde oyun hakkında yeni bilgiler öğrenebileceğimizdir. Oyun Ödülleri 10 Aralık'ta yapılacak.

Elden Yüzük; Armored Core, Dark Souls ve Sekiro:Shadows Die Twice'ın yönetmeni Hidetaka Miyazaki ve The Song of Ice and Fire roman serisinin yazarı George RR Martin tarafından yaratılan bir evrende geçecek. Karanlık fantezi aksiyon RPG oyunu Elden Ring; PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek.

Bunlara da Göz Atın

Konami’nin Irak’taki savaşı konu alan iptal edilen FPS oyunu Six Days in Fallujah yeniden duyuruldu

Konami 2009 II'de iptal edildi. Felluce Muharebesi konulu Six Days in Fellujah savaş oyunu yeniden duyuruldu. Bu yıl çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.