Hooke Lav duyuruldu! Tasarımıyla şaşırtan mikrofon

Bir Kickstarter projesi olan kablosuz mikrofon Hooke Lav, şık görünümü ve özellikleri ile dikkat çekiyor. YouTube, Instagram, Twitch ve TikTok gibi video içeriği ve platformlarının artan popülaritesi ile bazı ekipmanlara büyük ilgi oldu. Bunlardan biri olan mikrofonlar birçok farklı özellik sunarak alternatifler oluşturur.
Kablosuz yaka mikrofonu Boya WM4 incelemesi
Farklı bir tasarıma sahip kablosuz mikrofon Hooke Lava
Hooke Lav, markanın kendi sloganıyla, '' Profesyonel ses ile şık bir kablosuz mikrofon olarak karşımıza çıkıyor. Yuvarlak bir tasarıma sahip olan bu mikrofon, tasmaya kolayca takılır ve aslında mikrofon gibi görünmez.

Bu nedenle mikrofona benzemeyen bir tasarım arayanlar, bu ürün aynı zamanda tek tıkla stüdyo kalitesinde ses sunabilmektedir. İOS ve Android cihazlarla uyumlu olmasının yanı sıra DSLR kameralar, GoPro, Field Recorder, iMac / MacBook ve PC uyumluluğuna da sahiptir.

Bluetooth 5.0 bağlantısına sahip bu cihaz ayrıca 24bit / 48kHz mono ve çift kanallı kayıt sağlar. Tekli ve ikili modları olan mikrofonun podcast'ler ve daha fazlası için kullanılması hedefleniyor. Tek şarjla 7 saat kullanım imkanı sunan bu cihazda Micro USB ve 3.5 mm kablo çıkışı bulunuyor.

Cihazda 8 GB dahili depolama alanı sunuluyor ve proje 22 Ekim'de satışa başlıyor. Ön siparişler mikrofona gönderilmeye başlanacak ve mevcut başlangıç fiyatı 115 dolar olarak belirlendi.

Bunlara da Göz Atın

Facebook aşı karşıtı gönderiler için harekete geçti

Facebook, koronavirüs aşıları hakkında yanıltıcı bilgiler yayan kişiler için harekete geçti. Şirket, sahte aşı bilgilerini platformlarında yasaklayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.