Hız ve Aksiyon Tutkunlarını Kendine Hayran Bırakacak Drone DJI FPV Tanıtıldı

DJI FPV bugün gece tanıtıldı. Yarış drone pazarına hakim olacak bir teknoloji ile DJI FPV, drone tutkunlarının beklediği birçok şeyi karşılayacak.

Günlerdir sitesine bir silüet ekleyen DJI'nin yeni bir drone tanıtması bekleniyordu ancak drone tipi netlik kazanamadı. DJI böyle bir gizem yarattığında ve siteye eklenen sayaç birleştiğinde, herkes gelecekteki ürünü çok merak etti.

DJI'nin yeni drone FPV'si sitede tezgahın sonu ile tanıtıldı. Birçok ortamda Fast and Furious olarak tanıtılan DJI FPV, bu lakabı gerçekten hak ediyor. DJI'nin ilk yarış drone'u olan DJI FPV, yüksek performanslı hava çekimi için muazzam bir ortam yaratıyor. FPV gözlüğü ile teslim aldığınız drone ile çok etkili bir uçuş deneyimi yaşayacaksınız.

140 km / s hıza ulaşabilen bir drone düşünün:

DJI FPV ile 140 km / s hıza ulaşabileceğiniz 4K / 60 FPS veya 1080p / 120 FPS görüntü kalitesine ulaşabileceksiniz. Açıklanan dronun bir diğer özelliği de 2 saniyede 100 km / s hıza ulaştığı bildiriliyor. İsterseniz drone için sezgisel bir hareket kontrol cihazı da satın alabilirsiniz. El hareketlerinizi takip eden drone ile yarış yapmak çok kolay olacak. 150 dereceye kadar süper geniş açı çekim yapabilen DJI FPV'nin bu yıl epeyce satış yapması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.