Huawei P50 serisi kameraları hakkında yeni iddia!

Son zamanlarda Huawei P50 serisi ve Kirin 9000 ikilisinin kullanıcıların karşısına çıkabileceğini söylemiştik. Bugün Huawei P50 serisi kameralarla ilgili yeni bir iddia ile karşınızdayız.

Görünüşe göre Huawei, yaklaşmakta olan amiral gemisi serisi ile yenilikleri zorluyor.
Kirin 9000 geri dönebilir! Huawei P50 serisi geliyor
Huawei P50 serisi sıvı lensli kamera teknolojisi ile gelebilir!
Yeni bir iddiaya göre, Huawei'nin P50 serisinin yalnızca milisaniye odak süresine sahip sıvı lens kamera teknolojisine sahip olacağı öne sürüldü. Yeni sıvı lens teknolojisinin önümüzdeki yıl seri üretilip pazarlanacağı belirtiliyor. Ayrıca sıvı lensler öncelikle telefoto lensler için kullanılacak. Huawei, ilgili ürünleri de kullanıcılara ulaştıracak. Aslında firmanın bir süredir sıvı lens teknolojisi ile çalıştığı biliniyor. Bu yılın başlarında Huawei'nin P50 serisinin sıvı lensli kamera dizisine sahip olacağını iddia eden bir patent aldığını belirtmekte fayda var. Özellikle bu sıvı mercek; Neredeyse yüzde 100 doğrulukla insan gözüne benzer şekilde, sadece milisaniyeler içinde dengelenebilen son derece hızlı odaklanma gibi bazı avantajlar sunar.

Huawei 'sıvı lensli kamera dizisi için Patent [/ caption]

Sıvı lens teknolojisini kısaca açıklamak gerekirse; Genel olarak, lensler, iki sabit odak uzunluklu lens arasındaki odak uzunluğunu ayarlayarak yakınlaştırır ve odaklanırken, sıvı lens, görüntülemeyi kontrol etmek için sıvının şeklini değiştirmek için elektriği içinden geçirir. Bu, belirli bir konuya odaklanmak için gereken süreyi iyileştirir ve hatta optik görüntü sabitlemeye yardımcı olabilir. Sıvı lens teknolojisini daha dayanıklı hale getirmeyi başarırsa; Güvenilirliği, anormal koşullar altında veya çarpma veya kazara düşme sonrasında da artacaktır.

Bunlara da Göz Atın

Huawei Mate X2’nin Farklı Parçaları İçin Tamir Ücretleri Açıklandı

Huawei, yeni katlanabilir akıllı telefonu Mate X2'nin farklı parçaları için onarım ücretlerini açıkladı. Buna göre, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.