Kendisine Metal Müziği Sevdiren Amcasının İskeletinden Gitar Yapan Adam

Anax, amcasının heavy metal sevgisine dair pek çok güzel hatırası olduğunu, kendisini kanatlarının altına aldığını ve Skelecaster adını verdiği gitarla tekrar amcasına yakın hissettiğini söyledi.

"Filip amcamın bir parçasının hem gerçek hem de mecazi olarak hala orada olduğuna inanıyorum." Filip, süper bir metalist olduğunu ekledi. Independent Turkish'in haberine göre Filip, 1996 yılında Yunanistan'da geçirdiği trafik kazasında 28 yaşında hayatını kaybetti. Amcasının isteği üzerine, kalıntıları yıllardır bir tıp fakültesinde derslerde kullanılmasına rağmen, okulun yakın zamanda onu durdurduğu ortaya çıktı. Bundan sonra Filip'in birinci dereceden akrabaları öldüğünde, kalıntılardan Anax'ın annesi sorumluydu.

Ancak müzisyen, kalıntılar için mezar yeri satın alma veya depolanması için yer kiralama seçenekleriyle karşı karşıya kalan annesinin para ödemek istemediğini ve bu nedenle onunla ilgilendiğini açıkladı. Anax, "Bu saygısızlık. Uzanıp sonsuza dek dinlenmeli" dedi, Anax'ın ilk başta bu fikri beğenmediğini söyleyerek devam etti:

Annem uzaklaşırken dedim ki 'Filip Amca bir gitar mı yoksa bir kutu kemik olmayı mı tercih ediyor? Kollarını kaldırdı ve 'Muhtemelen gitar' dedi. Anax, "Aslında omurları ve kemikleri deliyordum, ama biri çatladı ve kırıldı. Bu yüzden bunu nasıl yapacağımı yeniden değerlendirmem gerektiğini düşündüm" dedi Anax, gitarı tamamlasa da bazı tuhaflıklar olduğunu vurguladı. Anax daha sonra şöyle dedi:Ama bazen araçlarımızın sınırlamaları onları harika yapan şeydir… Belli bir sesi var ve bence kulağa harika geliyor. İskeletten yapılmış gitar çalmanın oldukça metal olduğunu söylemeliyim.

Bunlara da Göz Atın

Almanya ve İtalya’nın Kullanmadığı Milyonlarca Doz Korona Aşısını Stokladığı İddia Edildi

Alman Bild dergisi, Saksonya eyaletine gönderilen 105 bin aşının 90 bininin henüz kullanılmadığını yazdı. İtalya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.