Olaylı Dizi ‘Çıplak’, BluTV’den Kaldırıldı

Hikayesiyle pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başaran olaylı dizi Çıplak, Cüneyt Özdemir'in paylaşımının ardından BluTV'den kaldırıldı. Twitter kullanıcıları ünlü gazeteciyi diziyi hedef almakla suçluyor.

Geçtiğimiz Haziran ayında BluTV ekranlarında yayın hayatına başlayan ve hikayesiyle birçok kesimden övgü toplayan internet dizisi Naked, bugün itibariyle BluTV arşivlerinden silindi. Geçtiğimiz günlerde 2. sezon çalışacağı duyurulan dizi, sosyal medyada da gündem oldu. Paylaştığı videoda diziyi çok beğendiğini belirten Özdemir, RTÜK Başkanı'na atıfta bulunarak, "Ebubekir Bey (RTÜK Başkanı) bunu çok iyi izlemedi. İzlese kılıcını çekecek dedim. kes şunu diyecek, "Cüneyt Özdemir paylaşımını paylaştı. Sildi:

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Ah, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin Bey ve sansürcü kılıcı görmesin!" Cüneyt Özdemir, dizinin yayından kaldırılmasının ardından paylaşımını sildiğini söyledi. Özdemir'in bu gönderisine Twitter kullanıcıları tarafından büyük tepki geldi ve Twitter ünlü gazeteciyi RTÜK'ü diziyi hedeflemekle suçladı. Konuyla ilgili henüz Cüneyt Özdemir'den ne dizi ekibinden ne de BluTV'den bir açıklama gelmedi.

Bunlara da Göz Atın

Godzilla vs Kong’un Yönetmeni: Filmde Mutlaka Bir Kazanan Olacak

Godzilla-Kong çekilişi beklentisinin aksine filmde kesinlikle bir tarafın kazanacağı belirtilmişti. Koronavirüs salgınının film endüstrisini vurduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.