Telefon kılıfı beyazlatma hilesini denedik!

teenni.com olarak farklı videolarla karşınızdayız. Bu videoda, akıllı telefon kullanan hemen hemen herkesin ortak sorusu olan sararma kasasının nasıl temizleneceği sorusunun cevabını denedik. Bu video, kola ve kabartma tozu ile paketlemenin normale dönebileceği efsanesinin bir sonucudur. 19 TL'ye akıllı telefon yetiştirmeye çalıştık!
Sarma kapağı nasıl temizlenir?
Bu videoda birçok kişinin ortak sorunu olan sorunun en büyük çözümünü denedik ve kullanıcının bütçesini yorduk. Dilerseniz kelimeyi daha fazla uzatmayalım ve videomuzla sizi baş başa bırakalım.


Uzun zamandır söylenen numarayı denedik!
Akıllı telefonların fiyatları her geçen gün artarken bu telefonları daha iyi koruyabildik. Akıllı telefonlar için koyduğumuz kılıflar arasında en sevdiklerimiz şeffaf kılıflar. Bu kılıflar telefonlarımızın tasarım özelliklerini ortaya çıkarırken diğer kılıflara göre daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Bununla birlikte, çoğu insanın kapağı kullandıktan sonra 2-3 ay içinde aldığı şeffaf kapaklarla ilgili bir sorun vardır. Şeffaf kapakların sararması oldukça hızlı gerçekleşirken, bu videoda umarız bu sararma vakalarını nasıl onarabileceğimizi denedik. Kola ve kabartma tozu ile yaptığımız bu ilginç yöntemin sonucunu YouTube kanalımızdaki videomuzda izleyebilirsiniz.

YouTube videomuzu izledikten sonra kanalımıza abone olmayı unutmayın ve gelecek yeni videolar için bildirim ziline basın. İyi vakit geçir!

Bunlara da Göz Atın

Snapchat’e arkadaş kontrolü özelliği geliyor

Snapchat, kullanıcılara istenmeyen bağlantıları kişi listelerinden kaldırmalarını hatırlatacak yeni bir özellik sunuyor. "Arkadaş kontrolü" adlı özellik yakında kullanıma sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.