Viking temalı strateji oyunu Northgard’ın iOS için çıkış tarihi açıklandı

Playdivid tarafından geliştirilen ve Shiro Games tarafından geliştirilen Viking temalı şehir kurma oyunu Northgard, geçtiğimiz aylarda iOS ve Android cihazlar için duyuruldu. Şimdi çıkış tarihi açıklandı.

Son duyuruya göre daha önce PC'de yayınlanan Viking temalı strateji oyunu Northgard, 13 Nisan'da iOS cihazlar için piyasaya sürülecek. Ne yazık ki, Andorid sahiplerinin biraz daha beklemesi gerekecek. Açıklamaya göre oyunun Android versiyonunun bu yılın sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Oyunun fiyatı 74.99 TL. Aşağıda oyunun mağaza sayfasını, oynanış videosunu ve tanıtım yazısını bulabilirsiniz.

Northgard

Playdigion

Oyunlar
₺74,99
1,3 GB

Yıllarca süren sonsuz keşiflerin ardından cesur Vikingler; Gizem, tehlike ve zenginliklerle dolu yepyeni topraklar keşfedildi:NORTHGARD.

En cesur İskandinavlar bu yeni kıyıları keşfetmek ve fethetmek, Klanlarını yüceltmek ve fetih, ticaret veya Tanrılara bağlılık ile tarih yazmak için yelken açtılar. Zombie Warriors'a direnmek, devlerle arkadaş olmak veya onları yenmek ve Kuzey'in gördüğü en sert kışlara dayanmak zorundalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.