Konami’nin Irak’taki savaşı konu alan iptal edilen FPS oyunu Six Days in Fallujah yeniden duyuruldu

Victura tarafından yayınlanan ve Highwire Games tarafından geliştirilen birinci şahıs bakış açısı Felluce'de Altı Gün yeniden duyuruldu. Normalde Konami tarafından yayınlanan ve Atomic Games tarafından geliştirilen birinci şahıs bakış açısına sahip savaş oyunu 2009 yılında duyurulmuştu. O dönemde oyun savaş karşıtı ve savaş gazileri tarafından eleştirilmişti ve sonunda Konami oyunu iptal etmişti. Şimdi proje yeni bir yayıncı ve yeni bir geliştirici ile yeniden ortaya çıkmaya hazırlanıyor.

Oyun 2004 yılında Irak'ta oynandı, II. Felluce Savaşı ile ilgili. Stüdyonun olayları en gerçekçi şekilde anlatmak için birçok askerle görüştüğü belirtildi.

Victura'nın CEO'su "Sahte yerlerde sahte şeyler yapan sahte insanlar yüzünden savaşın gerçekte neye benzediğini anlamak zor. Bu nesil Irak'ta büyük cesaret ve fedakarlık gösterdi. Şimdi yüzyılın en büyük olaylarından birini anlamanın yeni bir yolu. " sunuyoruz. "açıklamasında bulundu.

Oyunun daha çok sivillerin hikayesine odaklanacağını da belirtelim. Bu nedenle oyunun psikolojik olarak zor bir oyun olacağını düşünebiliriz. Oyun bu yılın sonlarında konsollar ve PC için piyasaya sürülecek. . Hangi konsolların olduğu açıklanmadı. Aşağıda yeniden duyuru için yayınlanan videoyu bulabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

İndirimlerin ve yeni oyun duyurularının olacağı Epic Games etkinliği duyuruldu! 11 Şubat’ta başlıyor

PC oyunlarının önemli platformlarından biri haline gelen ve Steam'in en büyük rakibi olan Epic Games'ten güzel bir haber paylaşıldı. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.