2K Games fragman yayınladı: NBA 2K21 yeni nesil konsollarda böyle görünecek

NBA 2K21, Xbox Series X ve Series S için 10 Kasım'da ve PlayStation 5 için 12 Kasım'da piyasaya sürülecek. Türkiye'de 19 Kasım'da satışa çıkması bekleniyor. Oyun, bu yıl 4 Eylül'de PC, Xbox One için yayınlandı. , Nintendo Switch ve PlayStation 4.

Yeni nesil konsol versiyonu, Golden State Warriors ve Dallas Mavericks arasındaki dostluk maçı örneği kullanılarak gösterildi. Xbox One ve PlayStation 4 sürümleriyle karşılaştırıldığında oyun, PlayStation 5 ve Xbox Series X ve S konsollarında iyileştirilmiş aydınlatma, doku, fizik ve animasyonlara sahiptir. 2K Games'in de belirttiği gibi, sahadaki her oyuncu bağımsız olarak AI tarafından kontrol ediliyor ve güncellenmiş animasyon ve çarpışma kontrol mekanizmaları, basketbolcuların gerçekçi davranmasına olanak tanıyor.

NBA 2K21 oyununun geliştiricilerinden Visual Concepts'in kurucusu Greg Thomas. Şimdiye kadar bir video oyununda bu kadar yüksek bir kalite ve gerçekçilik göstermek mümkün değildi. NBA 2K21, yeni nesilden beklediğimiz her şeyi bir araya getirerek diğer oyunlardan sıyrılıyor. Gerçekten devrim niteliğinde grafikler, daha hızlı yükleme 2K Games, yeni nesil NBA 2K21 basketbol simülatörü için bir oyun fragmanı yayınladı Video, merakla beklenen oyunun yeni nesil konsollarda nasıl görüneceğini ortaya koyuyor.

Bunlara da Göz Atın

Konami’nin Irak’taki savaşı konu alan iptal edilen FPS oyunu Six Days in Fallujah yeniden duyuruldu

Konami 2009 II'de iptal edildi. Felluce Muharebesi konulu Six Days in Fellujah savaş oyunu yeniden duyuruldu. Bu yıl çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.