Cyberpunk 2077’nin sorunlarını düzeltecek olan performans yaması ertelendi

CD Projekt tarafından yayınlanan ve geliştirilen Cyberpunk 2077, geçtiğimiz aylarda piyasaya sürüldü. Bildiğiniz gibi performans açısından son derece kötü bir çıkış yaptılar ve bu sorunları giderecek ve özür dileyecek iki büyük yama yayınlayacaklarını açıkladılar. İlk yama geçen ay yayınlandı ve ikinci ve ana yamanın bu ay yayınlanacağı açıklandı. Ancak geçtiğimiz dakikalarda yapılan açıklamaya göre ikinci büyük yama ertelendi. Gecikmenin nedeni, CD Projekt'in geçtiğimiz haftalarda uğradığı siber saldırı. Normalde bu ay yayınlanması beklenen yama, Mart ayının ikinci yarısından kaynaklanıyordu. Daha önce bildirdiğimiz gibi, CD Projekt geçtiğimiz haftalarda bir siber saldırıya uğradı ve Cyberpunk 2077 dahil birçok oyunun kaynak kodları çalındı. Daha sonra bu kaynak kodları internette satıldı.

Mart ayında yayınlanacak olan bu yama, çoğunlukla oyunun performans sorunlarını ve hatalarını giderecek. Oyun, özellikle eski nesil konsollarda daha kararlı çalışacak.

Bunlara da Göz Atın

İndirimlerin ve yeni oyun duyurularının olacağı Epic Games etkinliği duyuruldu! 11 Şubat’ta başlıyor

PC oyunlarının önemli platformlarından biri haline gelen ve Steam'in en büyük rakibi olan Epic Games'ten güzel bir haber paylaşıldı. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.