70 TL değerinde iki oyun Epic Store’da ücretsiz oldu

Bu haftanın çarpıcı oyunu elbette Rising Storm 2:Vietnam'dı. PC oyuncuları arasında oldukça popüler bir taktik FPS oyunu olan Rising Storm 2'de 64 kişilik haritalarda savaşabilirsiniz. Oyunda farklı ordular, 50'den fazla silah, helikopter ve çeşitli kara araçları bulunuyor. Oyunun Steam hakkında çok olumlu yorumları var. Giant Squid Studios tarafından geliştirilen ABZU, su altında geçen eşsiz bir macera / keşif oyunudur. ABZU ile Journey'i hikaye ve oynanış açısından karşılaştırabiliriz. Rahatlatıcı ve huzurlu oynanışıyla dikkatleri üzerine çeken ABZU'da okyanusun derinliklerinde eşsiz bir maceraya atılıyor ve tarihe dönüşen kadim bir medeniyetin ilginç hikayesini keşfediyorsunuz. ABZU'nun teknik raporu şu şekildedir:Kendinizi gizem ve renklerle dolu canlı bir okyanus dünyasına bırakın. Zarif yüzme kontrollerini kullanarak bir Dalgıç olarak suda akrobasi yapın. Gerçek yaratıklara dayanan yüzlerce benzersiz türü keşfedin ve zengin deniz yaşamı ile güçlü bir bağlantı kurun. Size, birbirinize ve avcılara metodik olarak yanıt veren binlerce balık sürüsü ile etkileşime geçin. Efsanevi deniz manzaralarına katılın ve su ekosistemlerini benzeri görülmemiş ayrıntılarla keşfedin. Antik sırların unutulduğu okyanusun kalbine inin. Ama dikkatli olun, derinlerde tehlikeler pusuda. "ABZÛ" en eski mitolojilerden gelir; AB su demektir, ZÛ bilmek demektir. ABZÛ, okyanusun bilgeliğidir.

ABZU ve Rising Storm 2:Vietnam'ı hemen Epic Games Store'dan edinebilir ve Epic Game Launcher'ın yardımıyla bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 15 Ekim 18:00 da sona erecek. Epic Games Store'un önümüzdeki hafta ücretsiz olarak vereceği oyunlar da duyuruldu:Amnesia:A Machine for Pigs ve Kingdom New Lands.

Killing Floor serisinin yaratıcıları Tripwire tarafından 2017'de yayınlanan Rising Storm 2:Vietnam'dan görüntüler:

Epic Games The Store, ücretsiz oyun kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta toplam değeri 70 TL olan iki farklı oyun ücretsizdi. ABZU ve Rising Storm 2:Vietnam oyunlarını önümüzdeki hafta ücretsiz olarak kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Konami’nin Irak’taki savaşı konu alan iptal edilen FPS oyunu Six Days in Fallujah yeniden duyuruldu

Konami 2009 II'de iptal edildi. Felluce Muharebesi konulu Six Days in Fellujah savaş oyunu yeniden duyuruldu. Bu yıl çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.