iPhone 12 Mini’nin İlk İnceleme Videosu Yayınlandı… Ve Hemen Kaldırıldı

Rumen YouTuber George Buhnici, iPhone 12 mini'nin ilk inceleme videosunu yayınladı. Ancak video, yayınlandıktan bir süre sonra kaldırıldı.

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modellerini geçen hafta resmi olarak piyasaya sürmesine rağmen, Apple hayranları serinin en 'minnak' modeli olan iPhone 12 mini için ön siparişler için 6 Kasım'a kadar ve lansmanı için 13 Kasım'a kadar beklemek zorunda. cihaz.

Şimdiye kadar iPhone 12 ve iPhone 12 Pro'nun birçok inceleme videosu paylaşılmış olsa da, iPhone 12 mini, Apple'ın piyasaya sürülmesinden bu yana hiç görülmedi. Roman YouTuber George Buhnici, 40 dakikalık iPhone 12 mini videosunu yayınlayana kadar. Sadece kaldığını göstermekle kalmadı, aynı zamanda Apple'ın iOS 14'ü 5,4 inç ekran için nasıl optimize ettiğini de ortaya çıkardı.

Ancak Buhnici'nin iPhone 12 mini videosu internette uzun sürmedi. Video, yayınlandıktan kısa bir süre sonra Apple veya Buhnici tarafından kaldırıldı. Videoya erişim artık mümkün olmasa da, boyut karşılaştırması için kullanabileceğimiz ekran görüntülerine sahibiz.

2020 iPhone SE piyasaya sürülmeden önce, herkes Apple'ın tek elle kullanıma uygun iPhone X benzeri bir tasarım geliştireceğini tahmin ediyordu. Aslında iPhone 12 mini tam da bu beklentiyi karşılayan bir akıllı telefon.

İnce çerçeveli çentikli tasarımı sayesinde ekran / gövde oranı 2020 iPhone SE'ye göre oldukça yüksek olan iPhone 12 mini; 5.4 inçlik 2020 iPhone SE'ye göre oldukça geniş ekranına rağmen tek elle kullanımda herhangi bir dezavantaj sunmuyor. Ancak 'büyük' elleri olan kişilerin iPhone 12 mini'yi kullanırken zorluk yaşayabileceği aşikar.

İPhone 12 Pro kutusu açılışımızı izleyebilir ve videoları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Google Pixel modelleri nabız ölçebilecek

Google, bu ay Pixel telefonlarda Fit uygulamasına kalp ve solunum hızı monitörleri ekliyor ve bunları gelecekte diğer Android telefonlara da eklemeyi planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.