Kerem ile Furkan Lego’dan araba yaptı!

teenni.com'in genç editörü Kerem, Nissan GT-R NISMO modelini bugün her yaştan insanın satın alabileceği ve inşa edebileceği Lego'nun özel yarış serisinden yaptı.
H4
Furkan ve Kerem Lego'dan Nissan GT-R NISMO yaptı
Grup adlı şirketin 1949 yılından beri ürettiği Danimarka merkezli LEGO Lego, ortaya çıktığı ilk günden bu yana genç ve yaşlı herkesin eğlenmesi için iyi bir çaba haline geldi. Lego'nun sevilen özel yarış serisinden Nissan GT-R NISMO modelini yapan genç editörümüz Kerem'in videosuyla sizleri baş başa bırakalım. İyi vakit geçir.

https://www.youtube.com/watch?v=GhHnbcoXZcY & amp; özellik = youtu.be

Dünyanın en popüler yüksek performanslı spor arabalarından biri olan efsanevi Nissan GT-R NISMO, en ince ayrıntısına kadar Lego oluyor. Versiyonu birçok insanın dikkatini çekiyor. 298 parçadan oluşan bu set, 7 yaş ve üzeri için satılmaktadır. Lego'nun Hız Şampiyonları özel serisinde Nissan GT-R NISMO'nun yanı sıra 15 araç daha yer alıyor. Bu araçlar, zamanlarına göre dünyanın en popüler araçlarından oluşmaktadır. Bunlar arasında 1967 Mini Cooper S Rally, 2018 MINI John Cooper Works Buggy, 1968 Ford Mustang Fastback, 1974 Porche 911 Turbo 3.0, 1985 Audi Sport Quattro S1 ve 2018 Dodge Challenger SRT Daemon gibi araçlar yer alıyor.

Bunlara da Göz Atın

Ripple rekor kırdı, yüzde 50’den fazla değer kazandı

Ripple bugün öğleden sonra rekorunu kırdı. Piyasada Altcoin olarak bilinen sanal para, gün içerisinde yüzde 50'nin üzerinde değer kazandı ve Twitter'da gündem oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.