Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ’lu “Bir Denizaltı Hikayesi” Dizisi Üzerinde Çalışıyor

Netflix'in 2021 prodüksiyonlarında şimdilik adını "Bir Denizaltı Hikayesi" olarak viral yapan bir dizi yok. Kıvanç Tatlıtuğ'un yanı sıra Özge Özp Pirinçci, Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu ve Onur Ünsal gibi isimlerin yer alacağı yapımın ilk görüntüleri paylaşıldı.

Netflix'in Kıvanç Tatlıtuğ'la bir proje yapmak istediği biliniyor ve hatta son zamanlarda La Casa De Papel'de İstanbul'u canlandıracağına dair söylentiler vardı. Türkiye'nin başarılı erkek oyuncuları (Genç Genç!) Kıvanç Tatlıtuğ'un yönetmenlik görevinde bir araştırmacı Tolga Karaçelik'i canlandırmak için denizaltı yapımında gösterildi.

Sarmaşık, Gişe Memuru ve Kelebekler filmleriyle birçok ödül alan Tolga Karaçelik, dizinin beklentilerini artıran Bir Denizaltı Hikayesi'nin yönetmenliğini üstlendi.

Bir Denizaltı Hikayesinin Konusu Nedir?

Dünyada meydana gelen bir doğal afet sonucu bir dalış hocası Arman (Kıvanç Tatlıtuğ) ve bir deniz biyoloğunun katılımını konu alan "Bir Denizaltı Hikayesi" kıyamet günü senaryoları listesinde yer alacak.

Askeri Denizaltında, Arman ve bir grup bilim insanı dünyada neler olduğunu araştırmaya başlar. Dünya afetinin ana kaynağı ve denizaltının asıl görevleri, araştırma konusunda çalışan ekibin başına gelecek Netflix hayranlarını merakla bekliyor.

Bir Denizaltı Hikayesi ne zaman yayınlanacak?

Yayın tarihi ençok merak edilen bir denizaltı hikâyesinde yer alan ALSA Netflix'in 2021'de yayınlayacağı kesin. Elbette Netflix'in dizilerinden görseller sızmaya başladıktan sonra genellikle üç ay içinde yeni dizisini yayınladığını bilmek çok faydalı. Kıvanç Tatlıtuğ – Özge Özp Pirinçci, aşkı görebildiğimiz ve korku, hayatta kalma, entrika ve aşkı görmeyi beklediğimiz dizi hakkında. Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Godzilla vs Kong’un Yönetmeni: Filmde Mutlaka Bir Kazanan Olacak

Godzilla-Kong çekilişi beklentisinin aksine filmde kesinlikle bir tarafın kazanacağı belirtilmişti. Koronavirüs salgınının film endüstrisini vurduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.