Bazı iPhone 12 Kullanıcıları, Bildirimler ve Mesajlarda Sorun Yaşadığını Belirtti

Bazı iPhone 12 ve iPhone 12 Pro kullanıcıları, telefonlarının mesajlarında sorun yaşadığını söylemeye başladı. Kullanıcılar mesaj bildirimlerinin alınmadığından ve mesajların görünmediğinden şikayet ettiler.

Apple'ın geçtiğimiz Ekim ayında tanıttığı iPhone ve iPhone 12 Pro, kullanıcılardan yoğun bir taleple karşılaştı. Ancak bu kullanıcıların bir kısmı cihazlarıyla ilgili bir sorundan şikayet etmeye başladı. Bazı iPhone 12 ve iPhone 12 Pro kullanıcıları, grup sohbetlerinde arkadaşlarının mesajlarının alınmadığından veya kaybolmadığından şikayet etti. Bazı kullanıcılar bir mesaj alındığında herhangi bir bildirim olmadığından şikayet ettiler.

İPhone 12 ve iPhone 12 Pro'dan mesaj ve bildirim şikayetleri. Bu sorunlardan bazı iOS 14.1 ve bazı iOS 14.2 kullanıcıları bahsedilmektedir. Eski iPhone kullanan kullanıcıların bu sorundan etkilenip etkilenmediği bilinmemektedir. Ayrıca bazı kullanıcılar Android akıllı telefonlardan gönderilen mesajları alamadıklarını, bazıları ise grup sohbetlerinde göremediklerini belirtiyor. ABD'deki telekom şirketlerinden biri olan Verizon kullanan iPhone 12 sahipleri sorunu Verizon Message + uygulamasını indirerek çözdü ancak bu çözüm tüm kullanıcılar için etkili olmadı. Bazı kullanıcılar, cihazlarının ağ ayarlarını sıfırlayarak bu sorunu çözebildi.

Bunlara da Göz Atın

Google Pixel modelleri nabız ölçebilecek

Google, bu ay Pixel telefonlarda Fit uygulamasına kalp ve solunum hızı monitörleri ekliyor ve bunları gelecekte diğer Android telefonlara da eklemeyi planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.