Elon Musk Clubhouse’a Katıldı: Mars, Neuralink ve Bitcoin Hakkında Dikkat Çeken Açıklamalar

Geçen gün Clubhouse'da bir programa katılan Elon Musk, insanların Mars'a, Neuralink'e ve Bitcoin'e gitmesi konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

21. yüzyılın en önde gelen girişimcilerinden biri olan Elon Musk, hem yaptığı şey hem de yapmak istedikleriyle, Sriram Krishnan ve Aarthi Ramamurthy'nin sadece davetli sesli sohbet odaklı bir sosyal ağ olan Clubhouse'daki Good Time Show'a katıldı. uygulama. Misk; Mars, Neuralink ve Bitcoin hakkında dikkate değer açıklamalarda bulundu. Bildiğiniz gibi, insanları "çok gezegenli bir yaşam formuna" dönüştürmek Elon Musk'ın en önemli görevlerinden biridir. Clubhouse'daki açıklamalarına bu hedefi bir kez daha dahil eden Musk, insanların Mars'a ne zaman ayak basacağı sorusuna şaşırtıcı bir cevap verdi.

Elon Musk:İnsanları 5,5 yıl sonra Mars'a götüreceğiz

Elon Musk, insanları 5.5 yıl içinde Mars'a götürmeyi hedeflediğini belirtiyor. Bu görevlerde kullanılacak Starship isimli roketin baştan sona başarılı bir uçuş testini tamamlayamadığı göz önüne alındığında 5.5 yılın son derece iddialı bir dönem olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Elon Musk, önemli olanın Mars'ta kendi kendine yeten bir medeniyet inşa etmek olduğunu söylüyor.

Bunlara da Göz Atın

Video Paylaşım Platformu Dailymotion, Türkiye’ye Temsilci Atadı

YouTube en önemli alternatif video paylaşım platformlarından biri olan Dailymotion, Türkiye'ye temsilci atama kararı aldı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.