PUBG turnuvası Güney Kore’de başlıyor, ödül dudak uçuklattı

3,5 milyon dolarlık ödül havuzundan pay almak için 32 küresel PUBG espor takımı Güney Kore'de buluşacak.

Krafton, 5 Şubat – 28 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan bir sonraki küresel PUBG espor turnuvası olan PUBG GLOBAL INVITATIONAL.S (PGI.S) formatı hakkında ek ayrıntıları açıkladı.

PGI.S, yedi Avrupa merkezli ekip, altı Çin takımı, dört Kore takımı, dört Kuzey Amerika takımı, iki Latin Amerika takımı, beş Güney Doğu Asya takımı, iki Japon takımı ve iki Çinli Taipei takımı dahil olmak üzere sekiz bölgeden 32 takımdır . sekiz haftalık bir LAN / çevrimiçi hibrit olay özelliği. Takımlar her hafta 3,5 milyon dolarlık ödül havuzunun bir kısmını kazanmak için yarışacak ve en çok galibiyet alan takım şampiyon olacak.

Sağlık ve güvenlik büyük bir endişe kaynağıdır ve takımların çoğu Güney Kore'nin Incheon kentindeki Studio Paradise'da çevrimdışı olarak rekabet ederken, Çin, Japonya ve Taipei'den takımlar kendi bölgelerinden çevrimiçi olarak rekabet edecek.

Bu PUBG espor festivaline küresel takımların katılımıyla oyun severler, aşağıdaki haftalık akış ve aksiyona göre kendilerini hazırlayabilirler;

Derece Karar Maçları:Festivallerin başında 32 takım, Kademe Karar maçlarına katılmak üzere dört farklı gruba ayrılacak. Haftalık Hayatta Kalma maçlarının ilk seti için yerleştirme sırası performansa göre belirlenecektir.

Haftalık Hayatta Kalma Maçları:Toplamda altı hafta süren haftalık seri, hafta sonu final maçlarına geçmeden önce hafta içi hayatta kalma maçlarını içerecek. Bir takım Haftalık Hayatta Kalma maçını kazandığında, otomatik olarak Haftalık Finallere yükselir ve Sıra Kararı maçlarından bir sonraki en yüksek sıradaki takım onların yerini alır.

Haftalık Final Maçları:Haftalık finallerde Haftalık Hayatta Kalmadan 16 kazanan takım olacak ve ilk dört finalist biriken puanlarına göre ödül havuzundan pay alacak. Para ödülü her hafta artıyor ve turnuva sonunda biriken en yüksek ödül miktarına sahip takım PGI.S. şampiyonu olacak. Haftalık finallere katılamayan 16 takım, gelecek haftanın bekleme listesindeki yerlerini belirlemek için başka bir yerleştirme maçında yarışacak.

Survival Tournament:Yeni duyurulan PGI.S kapsamında Survival Tournament adlı özel bir turnuva, haftalık serinin birinci ve ikinci yarısı arasındaki ara dönem olan 5-7 Mart arasında planlanıyor.

Tüm maçlar dünya çapında çeşitli platformlarda İngilizce, Rusça ve Türkçe'dir. Korece ve Vietnamca dahil 12 dilde yayınlanacak.

Bunlara da Göz Atın

Zararlı içerikleri kaldırmayan sosyal medya şirketlerine ceza yolda

Birleşik Krallık'taki zararlı içeriği kaldırmazlarsa, sosyal medya şirketleri 18 milyon sterline veya küresel gelirlerinin yüzde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.