Google Fotoğraflar’ın “Hikayeler” Özelliğine Yıllık Özet Geldi

Google Fotoğraflar'ın Hikayeler benzeri "Anılar" özelliğine Yıllık Özet derlemesi geldi. Tüm kullanıcılar için yayınlanan özellik, güncellemesi henüz tüm cihazlara ulaşamayan bazı kullanıcılar için mevcut değildir.

Google, bulut tabanlı fotoğraf yedekleme ve düzenleme hizmeti için Fotoğraflar için "Yıl İnceleme" adlı yeni bir özellik yayınladı. Söz konusu özellik, adından da anlaşılacağı üzere kullanıcılara 2020 yılının bir özetini sunacak. Bildiğiniz gibi Google, "Anılar" bölümünde yıllara göre "bu hafta önce x yıl önce" veya bugün x yıl önce "gibi otomatik derlemeler sunuyor. Google Fotoğraflar'ın hem Android hem de iOS sürümlerinde yayınlanan Yıllık İnceleme, Son 12 ay önce yayınlanan fotoğraf ve videoların özeti.

Google Fotoğraflar "Yıllık İncelemesi" ile 2020 özetine göz atabilirsiniz

Yıllık İncelemenin kullanımı farklıdır, fark yoktur Standart "Anılar" ile fotoğraflar üzerinde çekildiği tarih vardır, sağ alttaki üç nokta (seçenekler) butonuna tıklayarak "Bugünün tüm fotoğraflarını göster" seçeneğine ulaşabilir, fotoğrafı favorilerinize ekleyebilirsiniz. yıldız simgesine dokunun ve paylaş simgesine dokunarak bunu diğer sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Google, Yıllık İnceleme özelliğinin tüm kullanıcıları Güncelleme aşamalı olarak yayınlanmış olmasına rağmen, özellik henüz herkese ulaşmamıştır. Kullanıcılar şunları yapabilir:Fotoğraflar uygulamasının güncel olup olmadığını kontrol edin. kullandıkları akıllı telefonun uygulama mağazasına ve uygulamayı güncelledikten sonra Fotoğraflar uygulamasını açıp "Anılar" bölümünün başında Yıllık İnceleme derlemesini görebilirler. Güncellemenin henüz tüm cihazlara ulaşmadığını bir kez daha hatırlatalım.

Bunlara da Göz Atın

WhatsApp’ın Görüntülü Grup Sohbetine Gelen Önemli Bir Özellik, Beta Sürümünde Yayınlandı

Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, çeşitli iyileştirme ve yeniliklerle güncellemeler yayınlamaya devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.