e-Devlet’in iOS Sürümü İçin Büyük Bir Güncelleme Yayınlandı

E-Devlet'in iOS sürümü büyük bir güncelleme aldı. Güncelleme ile birlikte hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapılan uygulama da yeni bir görünüme kavuştu.

E-Devlet Kapısı'nın en çok indirilen uygulamalarından biri olan Türkiye'nin sunduğu TC Cumhurbaşkanlığı ve Dijital Dönüşüm, iOS sürümüne büyük bir güncelleme yaptı. Yeni güncelleme ile uygulamanın iOS sürümüne önemli yenilikler eklenmiş ve performans iyileştirmeleri yapılmıştır.

Devlet kurumlarının sunduğu çalışmaları elektronik ortama taşıyan e-Devlet Kapısı'nın yenilenen iOS versiyonunun en dikkat çekici özelliği Siri ile Adli Sicil Sorgulaması. Bunun dışında sistemik iyileştirmeler de güncellemeye dahil edildi.

E-Devlet'in iOS uygulamasında neler değişti?

Yeni güncelleme ile uygulamaya karanlık mod desteği eklendi. Böylece iOS kullanıcıları artık temalar arasında geçiş yapmak ve karanlık ortamlarda yorucu olan açık temayı kullanmak zorunda kalmayacak. Karanlık mod desteğinin yanı sıra uygulamanın arayüzü de güncellenmiş ve uygulama yeni bir görünüme kavuşmuştur.

Güncellemenin en çarpıcı özelliği Siri ile Suç Kayıtları Sorgulamasıydı. Bu özellik sayesinde vatandaşlar, iOS cihazlarının sesli asistanı Siri'den bir sabıka kaydını sorgulamasını veya diğer hizmetlere yardımcı olmasını isteyebilecek.

Bunlara da Göz Atın

Google Fotoğraflar’ın “Hikayeler” Özelliğine Yıllık Özet Geldi

Google Fotoğraflar'ın Hikayeler benzeri "Anılar" özelliğine Yıllık Özet derlemesi geldi. Tüm kullanıcılar için yayınlanan özellik, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.