İndirimlerin ve yeni oyun duyurularının olacağı Epic Games etkinliği duyuruldu! 11 Şubat’ta başlıyor

Ücretsiz oyunlarıyla oyuncuların sevgisini kazanan Epic Games, yeni bir etkinlik duyurdu. Oyunlar duyurulacak, indirimler olacak ve yeni oyun görselleri göreceğiz. Epic Games, geçtiğimiz günlerde Bahar Vitrini ve Satış etkinliğini duyurdu. Türkiye saati ile 11 Şubat 22:00'de yeni oyunların duyurulacağı etkinlikte, geliştiricinin detaylı incelemesini sağlayacak görüntüler ve oynanış paylaşılmaya başlanacak. Etkinlik Epic Games'in Twitch hesabından izlenebilir. Epic Games'in Twitch hesabına buradan erişebilirsiniz.

Türkiye ile yine 11 Şubat 19:00'da Epic Games indirimlerini sergilemeye başlayacak. İndirimler 11 Şubat 19:00'da başlayacak ve 25 Şubat 19:00'a kadar devam edecek. Satışa çıkacak bazı oyunları aşağıda bulabilirsiniz. İndirime tabi tutulacak tüm oyunları da burada bulabilirsiniz.

Son olarak, STAR WARS ™ Battlefront II sahipleri, indirimler başladığında diğer Star Wars oyunlarında ekstra indirimler alacak. İndirim, ödeme aşamasına gelindiğinde uygulanacaktır.

Bunlara da Göz Atın

Konami’nin Irak’taki savaşı konu alan iptal edilen FPS oyunu Six Days in Fallujah yeniden duyuruldu

Konami 2009 II'de iptal edildi. Felluce Muharebesi konulu Six Days in Fellujah savaş oyunu yeniden duyuruldu. Bu yıl çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.