Instagram’da Çok Ciddi Erişim Sorunları Yaşanıyor: Keşfet ve Hikayelerde Sorunlar Var

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, anlık olarak çeşitli sorunları yaşıyor. Instagram'ın Keşfet sekmesine erişilemiyor ve hikayeler görüntülenemiyor.

İnternetin cebimize girmesiyle birlikte sosyal medya günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Instagram, Twitter ve Facebook gibi platformlar artık gençten yaşlıya herkes tarafından kullanılıyor ve gün içinde defalarca kontrol ediliyor. Ancak anlık olarak milyonlarca kullanıcıya sahip olan bu platformlar bazen çeşitli sorunlar yaşayabilmektedir. Milyonlarca kullanıcısı olan Instagram, artık bu sorunlardan biriyle karşı karşıya.

Instagram'ın Keşfet bölümüne erişilemez. Kullanıcıların sık sık zaman harcadıklarını veya mobil uygulamadan erişilemeyen masaüstü sitelerini keşfedin. ABD'nin doğu ve batı yakasına bakıyoruz

Down Detector, Batı Avrupa'da, Türkiye'de, bazı Asya ülkeleri ve Malezya'daki kullanıcılar sorunla karşı karşıya görünüyor. Ayrıca Down Detector verilerine bakıldığında 22.44 pm itibariyle 4407 hata mesajı görülmektedir.

Bunlara da Göz Atın

Elon Musk Clubhouse’a Katıldı: Mars, Neuralink ve Bitcoin Hakkında Dikkat Çeken Açıklamalar

Geçen gün Clubhouse'da bir programa katılan Elon Musk, insanların Mars'a, Neuralink'e ve Bitcoin'e gitmesi konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.