İnternette Uçuk Fiyatla Monolit Satışına Başlandı (350 Bin TL İsteyen Bile Var)

Monolit manide yeni bir boyut geçti. Etsy adlı bir e-ticaret platformunda satış yapan bazı kişiler, el sanatları üretmeye ve satmaya başladı. 10.000 $ değerinde bir monolit, Utah'da bulunan gizemli monolit ile aynı tasarıma sahiptir.

Bir süredir dünyanın çeşitli yerlerinden yekpare haberleri sizlerle paylaşıyoruz. Milyonlarca insanın dikkatini çeken bu gizemli yapıların sırları hala tam olarak çözülmemiş olsa da, monolitlerle ilgili çok farklı bir gelişme başlamıştır. Krizi fırsata çevirmeyi başaran bazı insanlar el yapımı monolitleri satmaya başladı. Şimdi, eğer isterseniz, bir monolit sahibi olabilirsiniz. Etsy adında bir e-ticaret platformu var. Bu platform, alıştığımızdan biraz farklı, el yapımı ürünlerin satıldığı bir kanal. Bu platformda satış yapan bazı kişiler artık monolit üretmeye başladı. Üstelik bu el yapımı ürünlere sahip olmak o kadar da kolay değil. Çünkü satıcılar monolitlere 10 bin dolar civarında (yaklaşık 80 bin TL) değer veriyor.

İşte Etsy'de satılık bir monolit

Örneğin, "Makerbuilder" adlı bir satıcı, ABD'nin Utah eyaletinde üretilen monolitin yaklaşık 65'inin bin TL'ye satışa sunduğu bir kopyasıdır. Satıcı, kopyanın Utah ile aynı boyutlara sahip olduğunu belirtir. Ayrıca bu ürünü satın aldığınızda toprağa gömmek için fazladan bir iş yapmanıza gerek kalmaz. Satıcı, monolitin alt kısmına gerekli ilaveleri yaptığını belirtir.

Bunlara da Göz Atın

MEB’den Son Dakika Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı normalleşme kararlarının ardından yüz yüze eğitime ilişkin açıklama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.