Netflix, Türkiye Fiyatlarına Neden Zam Yaptığını Açıkladı

Netflix'ten ücretli içerik için dünyanın en çok tercih edilen platformu Türkiye, fiyatları güncelledi. Platform sözcüsü, fiyat artışına ilişkin resmi bir açıklama yaptı.

Son yıllarda Türkiye'de üretilen Netflix içerik sayısının artırılması, Aralık 2020'de ABD'de fiyatları yükseltmek için yapılan bu adım, diğer ülkelerde fiyatların arttığının bir işareti olarak yorumlandı.

3 Mart itibarıyla platform güncellemesinin Türkiye fiyatları, aylık ücreti% 30 ile% 50 arasında artırdı. Yeni fiyatlar, doğal olarak mevcut kullanıcılar tarafından cevaplarla karşılandı.

Artış ve kalite iyileştirme ile ilgili Netflix fiyat açıklamasında şunlar belirtildi:

Netflix ile ilgili resmi bir açıklama ile bize aktarılan yeni fiyatlar "Türkiye'deki içerik kütüphanelerimizi ve hizmet kalitemizi daha da zenginleştirmek için üyelik ücretlerini yükseltmek için güncelliyoruz." Türkiye'de. Açıklamanın geri kalanı şöyle:"Bu değişiklikle birlikte üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimi ile birlikte her yaşa ve zevke uygun üretimler sunmaya devam edeceğiz. Standart planlar 40,99 TL ve özel planlar 54,99 TL. Üyelerimiz her zaman olduğu gibi kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz üç plandan seçim yapabilecek. "

Netflix, aslında Türkiye'deki büyümenin kalitesinden bahsedecek Ancak yeni fiyatlardan sonra ülkemizdeki Netflix kullanıcılarının duruma nasıl yaklaşacağını zaman gösterecek.

Bunlara da Göz Atın

Facebook aşı karşıtı gönderiler için harekete geçti

Facebook, koronavirüs aşıları hakkında yanıltıcı bilgiler yayan kişiler için harekete geçti. Şirket, sahte aşı bilgilerini platformlarında yasaklayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.