Samsung Galaxy S20 FE ön siparişe açıldı! Buds+ hediyeli

Samsung Galaxy S20'nin FE modelleri Türkiye pazarı için ön sipariş açtı. Değişim kampanyası ile 1999 TL'ye düşen Galaxy S20 FE için ayrı bir ön sipariş Galaxy Buds + ve Galaxy Watch Active kampanyası da uygulanıyor …
Samsung Galaxy S20 FE'ye ilk bakış!
Galaxy S20 FE ön siparişlerine Galaxy Buds + hediyesi 6 farklı renk seçeneği, çift SIM desteği ve spor tasarımıyla öne çıkan S20 FE, 6499 TL fiyatıyla ön siparişe sunuluyor. Ön siparişin bir parçası olarak Samsung, Galaxy Watch Active ve Galaxy Buds + ürünleri için yeni fırsatlar sunuyor. Öyle ki Samsung S20 FE için ön sipariş veren kullanıcılar Galaxy Watch Active'i 1499 yerine 299 TL'ye alabiliyor. Galaxy Buds +, yeni Galaxy S20 FE'yi tercih edenlere hediye olarak sunuluyor. Samsung, bu iki kampanyanın dışında her ön siparişe 4 aylık Youtube Premium aboneliği sunuyor.

Samsung, yeni bir akıllı telefon modeline sahip olmak isteyenler için de değişim kampanyası sunuyor. Değişim kampanyasından yararlanmak için bir test formu doldurmanız veya müşteri temsilcileri aracılığıyla değişiklik kampanyası kaydı oluşturmanız gerekir.

Ön siparişlerin ardından yeni Galaxy S20 FE'ler 10 Ekim'den itibaren satışa sunulacak. Galaxy S20 FE ön siparişi için bu bağlantıda daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Huawei Mate X2’nin Farklı Parçaları İçin Tamir Ücretleri Açıklandı

Huawei, yeni katlanabilir akıllı telefonu Mate X2'nin farklı parçaları için onarım ücretlerini açıkladı. Buna göre, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.