İstanbul’da bir deprem daha! İlk tepkiler

İstanbul bugün Marmaraereğlisi açıklarında 16.38'de meydana gelen 4,2 büyüklüğündeki depremle sarsıldı. Deprem, sarsıntının ardından sosyal medyada trend konusu oldu. İstanbul'un belirli yerlerinde meydana gelen bu depremin ardından akşam saatlerinde Marmara açıklarında 3,7 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Ardından depremde ilk sıraya oturdu twitter Türkiye depremi ile saat 21.06'da meydana geldi. Deprem, Marmaraereğlisi'nin 22.73 km açıklarındaki Marmara Denizi'nde de meydana geldi. Depremin derinliği 17.77 km olarak açıklandı. AFAD, depremin büyüklüğünü 3.6 olarak açıkladı.
Asas
& nbsp;

Kandilli Rasathanesi, depremin yerini Silivri açıklıkları olarak belirledi. Depremin meydana geldiği derinlik Kandilli verilerine göre 14.4 km idi. Kandilli Rasathanesi verilerine göre depremin büyüklüğü 3,7 olarak açıklandı.

Kandilli'nin açıkladığı deprem bilgileri arasında dikkat çeken bir diğer gelişme de Ege Denizi'nde meydana gelen depremlerdir. Girit adasının açıklarında yarım saat arayla 4.0 ve 3.0 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Tekirdağ Marmaraereğlisi açıklarında meydana gelen deprem İstanbul'da da hissedildi. Sosyal medyada paylaşılan birçok tweet'e bakıldığında İstanbullular deprem gerçeğini yeniden hatırladı.

İşte son depremden sonra paylaşılan tweetler:

& nbsp;

& nbsp;

Bunlara da Göz Atın

Google Pixel modelleri nabız ölçebilecek

Google, bu ay Pixel telefonlarda Fit uygulamasına kalp ve solunum hızı monitörleri ekliyor ve bunları gelecekte diğer Android telefonlara da eklemeyi planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.