Xiaomi’nin Yeni Amiral Gemisi Mi 11 Kanlı Canlı Görüntülendi

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak yeni amiral gemisi modeli Mi 11, canlı bir şekilde kanla görüntülendi. Görüntüler, cihazın arka panelini ve kamera kurulumunu ortaya koymaktadır.

Fiyat / performans odaklı akıllı telefonlarıyla geniş kitlelere hitap etmeyi başaran Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, artık amiral gemisi pazarında. Bu alanda birçok farklı telefon piyasaya süren Çinli üretici, geleceğin amiral gemileri için de çalışmalarına devam ediyor.

Şimdi ise şirketin önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen yeni amiral gemisi ailesi Xiaomi Mi 11 serisinin bir üyesi kanlı bir şekilde görüldü. Sızan görüntüler, cihazın arka paneline ve kameralara ilk kez bakmamızı sağlıyor. Dilerseniz önce bu görüntülere bakalım ve ardından cihazlar hakkında konuşalım.

Xiaomi Mi 11'in canlı görüntüleri:

Geçtiğimiz günlerde tanıttığı akıllı telefonlarda farklı kamera tasarımları ile öne çıkan Xiaomi, bu geleneği Mi 11 serisi ile devam ettirecek gibi görünüyor. Görsellere baktığımızda ana kamera kurulumunun cihazın sol üst köşesine yuvarlatılmış çizgilerle kare modül şeklinde yerleştirildiğini görüyoruz.

Fotoğrafların çözünürlükleri düşük olsa da sol tarafta iki büyük lens, yanda nispeten küçük bir lens ve hemen altında bir LED flaş olduğunu görebiliyoruz. Görüntüler çok net olmadığı için telefonda kaç tane arka kamera olacağını söylemek biraz zor ancak önceki sızıntılarda normal Mi 11 modeli için üç arka kamera ve Pro modeli için dörtlü arka kameradan bahsedilmişti.

Bunlara da Göz Atın

Google Pixel modelleri nabız ölçebilecek

Google, bu ay Pixel telefonlarda Fit uygulamasına kalp ve solunum hızı monitörleri ekliyor ve bunları gelecekte diğer Android telefonlara da eklemeyi planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.