Yeni MacBook Pro ve iPad Pro çıkış tarihi netleşiyor

Apple'ın uzun süredir geliştirmekte olduğu yeni mini-LED ekran teknolojisi ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ederken, bu ekranla gelecek yeni modellerle ilgili bilgiler de gündemde. Son olarak yeni mini-LED MacBook Pro ve iPad Pro modellerinin çıkış tarihi hakkında bilgiler ortaya çıktı. Görünüşe göre Apple, yakında değişen ekran teknolojisi ile yeni ürünler piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
Apple işlemci iMac'in çıkış tarihi belli oldu
Yeni mini-LED MacBook Pro için geri sayım başladı ve iPad Pro, yeni mini-LED iPad Pro modelini satmaya hazırlanıyor. Çıkış tarihi olarak 2021'in ilk çeyreği belirtiliyor. Daha sonra yeni ekran teknolojisi Mac tarafından kullanılacak. Açıklanan bilgilere göre Apple, yeni mini-LED MacBook Pro modelini 2021'in ikinci çeyreğinde kullanıcılara ulaştırmaya başlayacak. Ming-Chi Kuo, daha önce Apple'ın iPad Pro'nun mini- 2020'nin son çeyreğinde LED ekran. 16.1 inç 14.1 inç mini LED MacBook Pro modellerinin de olacağı belirtildi. Nitekim yeni bilgiler, bu cihazların üretimden kısa bir süre sonra satılacağı anlamına geliyor. Bu konuda yeni bilgiler gelmeye devam edecek.

Bunlara da Göz Atın

Snapchat’e arkadaş kontrolü özelliği geliyor

Snapchat, kullanıcılara istenmeyen bağlantıları kişi listelerinden kaldırmalarını hatırlatacak yeni bir özellik sunuyor. "Arkadaş kontrolü" adlı özellik yakında kullanıma sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.