Cyberpunk 2077’nin ön siparişleri The Witcher 3’ten daha fazla

Cyberpunk 2077'nin sürümü çok kısa ve her gün yeni bilgiler paylaşılıyor. Oyunun reklamı son birkaç aydır çokça yapılıyor ve açıkçası oyunun satışları merak edilmiyor. Şirketin finans müdürü Piotr Nielubowicz geçtiğimiz günlerde oyunla ilgili yeni bilgiler verdi. Bu bilgiler arasında en dikkat çekici olanlardan biri de Cyberpunk 2077'nin ön sipariş miktarıdır. Maalesef kesin rakam açıklanmadı ancak şimdiye kadar yayınlanan tüm Witcher oyunlarından daha fazlasının olduğu açıklandı. İlk iki Witcher oyununun çok fazla ön sipariş aldığını söyleyemeyiz, ancak üçüncü oyunun çok fazla ön siparişi var. Bu yüzden üçüncü oyunun ön sipariş olması CD Projekt Red için güzel bir haber.

Ayrıca açıklamaya göre, Cyberpunk 2077'nin ön siparişleri açıkça The Witcher oyunlarından daha fazlaydı. Son olarak, satışların% 50'den fazlasının dijital olması bekleniyordu. Diğer bir haber ise oyunda Johnny Silverhand'ı oynayan popüler oyuncu Keanu Reeves'in oyunu oynadığı açıklandı. Açıklamaya göre Keanu Reeves oyunu oynadı ve çok beğendi. Cyberpunk 2077, 10 Aralık'ta PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için Türkçe altyazı desteği ile piyasaya sürülecek. Yeni nesil sürüm 2021'de çıkacak ancak geriye dönük uyumluluk sayesinde oyunun çıkış tarihinden itibaren yeni nesil konsollarda oynayabileceksiniz.

Bunlara da Göz Atın

Konami’nin Irak’taki savaşı konu alan iptal edilen FPS oyunu Six Days in Fallujah yeniden duyuruldu

Konami 2009 II'de iptal edildi. Felluce Muharebesi konulu Six Days in Fellujah savaş oyunu yeniden duyuruldu. Bu yıl çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.