Zoom’dan yılbaşı sürprizi

Zoom, karantina döneminin en çok kazanan platformlarından biriydi. Tüm dünyada milyonlarca yeni bilgisayara giren bu video konferans uygulaması, yeni yıl için de bir güzellik. Normalde, görüşmelerin Zoom'da bir süresi vardır ve bu süre dolduğunda görüşme sona erer. Sohbete devam etmek isteyenler tekrar sohbet etmek zorunda kaldı. Zoom ayrıca Yılbaşı gecesi salgın nedeniyle birbirleriyle görüşemeyen kişiler için 40 dakikalık ücretsiz hesap sınırını kaldırıyor. Yakınlaştırma 40 dakika sınırı ve ne zaman geçerli olduğu hakkında tüm ayrıntılar:
Zoom salgında büyümeye devam ediyor
Yakınlaştırma 40 dakikalık sınır kaldırıldı; sınırsız saat ve tarihler
Zoom'un yeni kullanıcı odaklı hareketi, yılbaşı gecesi evlerinde olacakları hedefliyor. Biliyorsunuz bu yılın başından itibaren evde karantina kararları ile insanlar evden çalışmaya başladı ve öğrenciler derslerini almaya başladı. Zoom, bu süreçte en çok tercih edilen video konferans uygulamalarından biri haline geldi.

Ücretsiz sürümü ile etki alanını genişletti ve milyonlarca kullanıcıyı bir araya getiren Zoom, ücretsiz hesaplar için bir sınıra sahipti. Bu 40 dakikalık konuşma sınırını kaldırdığını duyuran Zoom, Aralık ayında özel günler için dünya çapındaki tüm toplantılarda 40 dakikalık ücretsiz Zoom hesaplarından 40 dakika sınırını kaldırıyor. Türkiye'deki Kullanıcılar,

17 Aralık Perşembe 18.00 – 14.00 arası 19 Aralık Cumartesi
23 Aralık Çarşamba, 18.00'den, 26 Aralık Cumartesi, 14.00
30 Aralık Çarşamba 18.00'den 2 Ocak Cumartesi 14.00'e kadar

Sınırsız bir süre için yakınlaştırın. Bu saatler ve tarihler arasında pazarlık yapmak için fazladan bir şey yapmanıza gerek yok.

Bunlara da Göz Atın

Snapchat’e arkadaş kontrolü özelliği geliyor

Snapchat, kullanıcılara istenmeyen bağlantıları kişi listelerinden kaldırmalarını hatırlatacak yeni bir özellik sunuyor. "Arkadaş kontrolü" adlı özellik yakında kullanıma sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.