Cyberpunk 2077 yeni yol haritasını açıkladı

Aralık ayında CD Project Red tarafından yayınlanan Cyberpunk 2077, piyasaya sürülmesiyle büyük bir sıçrama yaptı ve oyun severleri hayal kırıklığına uğrattı. Geliştirici firmanın eleştirildiği oyun maalesef pek çok oyun severin beklentilerini karşılamadı. Bu durumu düzeltmek isteyen geliştirici firma, 2021'de yayınlanacak güncelleme ve DLC için yol haritasını açıkladı.
Star Wars açık dünyada bir oyun setine dönüşüyor
CD Project Red, uzun vadede Cyberpunk'ı destekleyecek
Yayınlanan oyunun hem PC hem de konsol versiyonu boyutunda yapım hataları vardı. Bu olaydan sonra geliştirici firma hemen gerekli aksiyonu alarak yama güncellemelerini yayınlamaya başladı. Ancak oyunun konsol tarafında ciddi sorunları vardı. Bu nedenle konsol oyuncularına para iadesi hakkı bile verildi. Oyunun piyasaya sürülmesiyle geçen hareketli bir ayın ardından, geliştirici firma hem yeni yol haritasını yayınladı hem de Cyperpunk'ın olaylı çıkışı hakkında bir açıklama yaptı.

CDPR, bir görsel üzerinde yılın başında 1.1 ve 1.2 yama güncellemesini yayınlayacağını belirtir. e, ücretsiz DLC paketini yılın ortasına doğru yayınlayacak. Konsollar için güncelleme yıl sonunda olacak gibi görünüyor. Yani konsol oyuncuları Cyberpunk için bir yıl daha beklemek zorunda. Yılın geri kalanında geliştiricinin hangi adımı atacağı belirsiz görünüyor.

Bu yılki güncellemelerden ilkinin çok yakında çıkacağını belirten CDPR, yaşanan sorunları şu şekilde açıklıyor; "Oyuncuların her platformda yaşadığı hataları ve çökmeleri gidermeye odaklandık. Hem küçük hem de büyük yamaların düzenli olarak yayınlanmasını bekleyebilirsiniz. İlk güncelleme önümüzdeki 10 gün içinde yayınlanacak ve ardından daha büyük, daha önemli bir güncelleme gelecek Uzun vadede Cyberpunk 2077'yi desteklemek. Planlarımız değişmedi, tüm konsollarda ve PC'lerde tüm oyunculara oyunla ilgili daha iyi bir deneyim sağlamak için güncelleme ve yamalar sunmaya devam edeceğiz. CDPR'ler tarafından yayınlanan video kurucu ortak Marcin Iwinski şöyle;

& nbsp;

Bunlara da Göz Atın

Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Rekoru Kıran Valheim, Dünyanın En Çok Oynanan 2. Oyunu Oldu

Valheim, eşzamanlı oyuncu sayısında yeni bir rekor kırdı. 502 bin oyuncuya ulaşan Valheim, dünyanın en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.