PlayStation 5 çıkış tarihi! Bizi neler bekliyor?

Merakla beklenen PlayStation 5 Showcase etkinliği gerçekleşti. PlayStation5 çıkış tarihi ve fiyatı dahil tüm detayları gördüğümüz tanıtım yayınında PS5’e gelecek oyunları da gördük. Bir önceki etkinlikte gördüğümüz Spider-Man ve Resident Evil gibi oyunlardan oynanış videolarını da gördüğümüz etkinliğin en dikkat çekici noktası, Call of Duty Soğuk Savaş oyununun Trabzon Havalimanı’ndaki bölümünün görüntülenmesi oldu. olay. PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu!
PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı!
PS Plus Koleksiyonu, etkinliğin parçası olarak gösterilen başka bir hizmetti. PlayStation Plus Koleksiyonu sayesinde PS 5 sahipleri artık bazı PS4 yapımlarını geriye dönük olarak oynayabilecekler. Etkinlik kapsamında PS Plus Collection’ın ayrı bir fiyatlandırmaya sahip olup olmayacağı açıklanmadı ancak PS Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulabilir.

PS5 ve PS5 Digital Edition için resmi satış fiyatları açıklandı. Diskli PS5 sürümü için 499 dolarlık bir fiyat etiketi belirlendi. PS5’in Dijital Sürümü, yani disksiz sürüm için 399 $ ‘lık bir fiyat belirlendi. Bu fiyatlarla PlayStation’ın, fiyatları geçen hafta resmi olan son Xbox konsolları için bir tehdit olduğunu söyleyebiliriz. PS5 modelleri için Türkiye fiyatları henüz resmi olarak açıklanmadı.

Yeni Sony konsolu, ABD, Kanada, Yeni Zelanda, Japonya, Meksika, Güney Kore ve dünya çapında Avustralya pazarı için 12 Kasım’da 19 Kasım’da dünya dünya çapında satılacak.
PS5 modellerinin fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bunlara da Göz Atın

Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Rekoru Kıran Valheim, Dünyanın En Çok Oynanan 2. Oyunu Oldu

Valheim, eşzamanlı oyuncu sayısında yeni bir rekor kırdı. 502 bin oyuncuya ulaşan Valheim, dünyanın en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.